LKQ ELIT

NURAL – деталі системи газорозподілу

 

Найменування: NURAL

Країна: Німеччина

Створення: 1924 р.

WEB: www.federal-mogul.com

Основні дані:

Nüral була заснована в 1924 році в місті Нюрнберг в центральній частині Баварії. Компанія була першою в Німеччині, яка освоїла лиття алюмінію під тиском. Nural c самого початку свого розвитку орієнтувалася на технологічні нововведення і високу якість, завдяки чому стала дуже відомою серед автовиробників.

У 1927 р. компанія отримала замовлення на виготовлення алюмінієвих заготовок для поршнів від компанії FORD, а вже в 1929 р. був виготовлений перший готовий до установки в двигун поршень.

Завдяки постійній спрямованості на інноваційні рішення Nüral в 1933 р. пропонувала на ринку 132 типи поршнів для двигунів вантажівок, легкових автомобілів і мотоциклів. А виробництво виливків головок блоку для авіаційних двигунів дозволили компанії зайняти лідируючі позиції серед німецьких ливарних виробництв.

У 1971 році Nural першою в Німеччині вводить в лад автоматичну лінію з виробництва поршнів. Поршнями виробництва Nural комплектуються більше половини всіх легкових бензинових двигунів Mercedes-Benz. У 1995 і 1998 роках Nural отримує сертифікат якості DIN EN ISO 9001 і сертифікат QS 9000, а також призи «Найкращий постачальник» від компанії Volkswagen.

У 1999 році компанію Nural придбала трансатлантична корпорація FEDERAL MOGUL.

На сьогоднішній день Nural виробляє величезну кількість різного типу поршнів для бензинових і дизельних, легкових і вантажних двигунів. Висока якість, технічні інновації, автоматизація виробництва майже всіх технологічних операцій і висококваліфікований персонал дозволили Nural стати компанією світового рівня. Продукція Nural надходить на складальні конвеєри провідних світових автовиробників Audi, Mercedes-Benz, Opel, Volkswagen та ін. Ті самі поршні або аналогічні за якістю, поставляються компанією Nural і на вторинний ринок запчастин. Поршні Nural розроблені не тільки з урахуванням відповідності суворим стандартам своїх замовників, але і нормам захисту навколишнього середовища.

 

 

 

Бренди: