LKQ ELIT

Hella

Hella

Веб-сайт: www.hella.com

Освітлення, електроніка, закінчені вузли для автомобілів, системи кондиціонування повітря, автомобільна електропроводка і обробка сигналів в автомобільній промисловості поряд з поставками запчастин на вторинний ринок – основні області компетенції автомобільного постачальника Hella KG Hueck and Co. зі штаб-квартирою групи в Ліппштадті. Товарообіг групи Hella за 2002/03 фінансовий рік (до 31 травня) – 3,028 мільярди євро, що на 2,9% більше, ніж за попередній рік. Hella – один з 100 найбільших виробників в Німеччині. Всього в виробничому процесі зайнято 22 811 чоловік на 61 заводі, філіях і спільних підприємствах в 18 країнах. Більш ніж 1 800 інженерів і техніків беруть участь в наукових дослідженнях. Клієнтами є виробники автомобілів, а також запчастин для вторинного ринку.

Динамічне освітлення вигинів дороги, яке було схвалено для використання з кінця січня 2003 р., значно поліпшить активну дорожню безпеку. Системи динамічного освітлення вигинів дозволяють практично подвоїти ефективність ближнього світла в крутих віражах. Як лідер ринку і новатор, Hella першою освоїла серійне виробництво фар з системою динамічного освітлення вигинів дороги навесні 2003 р. (Mercedes-Benz E-Class) і першої в світі комбінованої (звичайної + динамічної) версії цієї системи (Opel Signum), також навесні 2003 р. Найперша в світі фара зі змінним кутом світла була також представлена фірмою Hella навесні 2002 р. (для Audi A8). Тим часом, фахівці по всьому світу займаються розробкою і виробництвом систем динамічних фар для інших автомобілів, включаючи BMW 5-ї серії та X5 (зовнішнє оновлення), Opel Astra (новий) та Vectra.

Крім того, триває розвиток інтелектуальної змінної системи освітлення майбутнього (VARILIS) зі світлом, яке управляється повністю автоматично і залежно від особливостей ситуації.

 

ОПТИКА І ЕЛЕКТРОНІКА HELLA У РОЗДРІБ – ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44