LKQ ELIT

Elring

Elring

Для більшості продавців запчастин, працівників СТО і просто клієнтів не секрет, що ELRING – це світовий лідер за якістю у виробництві прокладок двигуна, болтів ГБЦ і сальників різного призначення.

Стихія фірми і девіз – якісне ущільнення!

Щодня в русі знаходяться мільйони автомобілів, вузли і агрегати яких працюють із застосуванням технологій Elring Klinger – і це найкращий вибір, оскільки на якість і надійність роботи виробів від Elring можна гарантовано покластися. Компанія Elring Klinger є партнером в розробках і серійним постачальником багатьох виробників автомобілів. Люди довіряють технологіям Elring і, вибираючи автомобільні запчастини цього виробника, діють напевно. Основою успіху запчастин Elring є новаторство і компетентність в області комплектуючих деталей для первинної оснастки. Традиційно марка Elring відрізнялася високою міцністю, надійністю і сервісом, так само як і великим асортиментом прокладок, комплектів прокладок і комплектуючих деталей.

Продукція Elring абсолютно надійна, хоча і прихована від очей – в першу чергу, це системи прокладок для сучасних двигунів внутрішнього згоряння. Порівняно непримітні конструкційні елементи виробляються в різних варіантах і з різних матеріалів. Однак, бездоганна робота цих елементів забезпечує надійність всієї системи. Вже на стадії розробки двигуна помітно роль системи прокладок. Серйозні випробування компонентів проводяться тільки при наявності нормально функціонуючого ущільнення. Elring Klinger реалізує високотехнологічні проекти "під замовлення" в області прокладки під головку блоку циліндрів, а також спеціальних прокладок для двигунів, коробок передач, газовихлопних систем і допоміжних агрегатів, гарантуючи довговічність і надійність роботи своїх компонентів в таких критичних умовах, як, наприклад, в агресивних середовищах, при високому тиску, температурі та ін. Прокладки Elring гарантують герметичність протягом всього терміну експлуатації вузла.

 

ЗАПЧАСТИНИ ELRING У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44