LKQ ELIT

INA

INA

Виробник: INA - Schaeffler KG, Herzogenaurach, Germany
Веб-сайт: www.ina.com

Компанія INA – одна з небагатьох приватних підшипникових компаній у світі. Вона була заснована в 1946 році в німецькому містечку Герцогенаурах двома братами – Вільгельмом і Георгом Шеффлер.

Робота компанії почалася з розробки сепараторів для голчастих роликових підшипників. Поступово, розширюючи свою діяльність в автомобільному секторі, компанія почала конструювання і виробництво широкого спектру інших компонентів. Однак, виробництво голчастих роликових підшипників з сепараторами сьогодні залишається основою бізнесу INA.

Компанія INA є членом групи компаній Шеффлер, штат якої сьогодні налічує 58 000 робітників і службовців, а продажі досягають 7 мільярдів євро на рік. Сегодня INA володіє провідним європейським виробником антифрикційних підшипників – компанією FAG. Єврокомісія прийшла до висновку, що і придбання другого найбільшого постачальника аналогічної продукції SNFA, дозволить компанії INA зайняти домінуючі позиції у відповідному секторі ринку. INA – виробник запчастин для Ауді, Фольксваген, Шкода.

Виробниче обладнання компанії розміщується приблизно на 40 заводах у всіх індустріалізованих країнах світу.

Асортимент продукції ділиться на три напрямки:

  • INA є фахівцем в області роликових підшипників.
  • INA пропонує великий асортимент моделей для широкого застосування в різних областях, починаючи від загального машинобудування і закінчуючи автомобільною промисловістю.
  • INA є лідером на світовому ринку радіальних роликових підшипників з голчастими роликами і двома кільцями.

Компанія пропонує найбільший вибір систем наведення. Також компанія пропонує комплектуючі двигунів. А в області комплектуючих гідро- та механічних приводів клапанів INA є провідним світовим виробником.

Для розробки продукції компанія використовує найсучасніші методи, такі як кінематичний і динамічний аналізи, а також аналіз кінцевого елемента. Перед тим як потрапити на ринок – вся продукція ретельно тестується.

 

ЗАПЧАСТИНИ INA В РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44