LKQ ELIT

Facet

Facet

Торгова марка компанії FAСET (Італія) відома далеко за межами своєї країни. Найширший асортимент і гарантована якість при розумній ціні – головний принцип діяльності компанії.

FACET, приватна компанія, заснована в 1946 р, є сьогодні лідером в області виробництва комплектуючих деталей для автомобілів.

Персонал компанії FACET складається з понад 200 співробітників. Як власний, так і позаштатний персонал компанії займається виробництвом готової продукції і складних персоналізованих виробів, а також науково-дослідною роботою для розробки і проектування нових видів виробів.

Пропонуючи широкий асортимент виробів, компанія FACET гарантує своїм клієнтам якість при помірних цінах, тобто, при найбільш конкурентоспроможних цінах, в порівнянні з оригінальними частинами, повний асортимент частин для автомобілів європейського, японського та корейського виробництва, а також високий коефіцієнт прибутковості на всіх рівнях торгової мережі.

Клієнти компанії FACET працюють в різних секторах автомобільного бізнесу, включаючи підприємства з виробництва автомобілів, компанії з виробництва комплектуючих для автомобілів, суміжні підприємства, операторів в секторі вторинного ринку.

Якість продукції фірми FACET забезпечується системою контролю якості, що відповідає нормативам UNI EN ISO 9001:2000, UNI ISO TS 16949:2002 та сертифікату ISO 14001.

Досягнення компанії:

Високоавтоматизований виробничий процес і автоматична система складування забезпечують управління більш ніж 4500 артикулами готової продукції та виконання 800 замовлень в день;

FACET є європейським лідером у виробництві розподільників запалювання, кришок розподільників запалювання, котушок запалювання: випускається понад 360 типів кришок розподільників запалювання при загальному виробництві 2 500 000 штук, 225 типів розподільників при загальному виробництві 1 800 000 штук, 1 300 000 котушок запалювання;

У рік випускається більше 100 000 датчиків 53 типів;

Компанія FACET проводить параметричні і функціональні випробування 100% продукції, що випускається.

Поставки на конвеєри:

Переваги:

  • Якість при помірних цінах;
  • Повний асортимент деталей електроустаткування для автомобілів європейського, японського та корейського виробництва;
  • Тривалий термін служби, завдяки застосуванню якісних матеріалів і точності виготовлення;
  • Практична упаковка зі штрих-кодами, посиланнями на коди оригінальних деталей, вказівками щодо застосування.

 

ЗАПЧАСТИНИ FACET У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44