LKQ ELIT

ТОП-10 найгірших авто, від яких власники прагнуть позбутися якнайшвидше

3 травня 2020

Названа десятка автомобілей, власники яких хочуть продати їх майже одразу після покупки

Фахівці закордонної дослідницької компанії iSeeCars вивчили ринок уживаних автомобілів і виділили моделі, від яких власники хочуть позбутися якомога швидше.У цьому рейтингу йдеться про автівки, які прослужили трохи більше року. Повний список виглядає так (від меншого до найгіршого):

  1. Седан Nissan Versa не здатний похвалитися ні хорошим салоном, ні списком оснащенням, але вартість становить 12 500 доларів і робить його практично найдешевшим авто в США. Однак в 8,7% випадків подібні автомобілі продаються після першого року використання.
  2. Jaguar XF, який через часті поломки намагаються продати якомога швидше. Фахівці з'ясували, що 8,8% спорткарів продаються через рік.
  3. Хетчбек Nissan Versa Note також не може надовго зацікавити своїх власників і тому 9% автолюбителів прощаються з машиною через декілька місяців.
  4. BMW X3, який дуже відомий на українському ринку, найчастіше продають через дорожнечу обслуговування і ціни на запчастини. Близько 9% автомобілів на «вторинці» мають вік трохи більше року.
  5. BMW X1 потрапила до цього рейтингу, адже близько 10,4% власників продають свої автомобілі через ненадійність кросовера.
  6. Mini Clubman 10,7% власників продають через рік після покупки через часті поломок і дуже малий салон. 
  7. Британський Range Rover Evoque також не відрізняється високою надійністю, а похилий дах практично повністю позбавляє заднього огляду, тому 10,9% власників продають машину через рік.
  8. Land Rover Discovery Sport  через високі експлуатаційні витрати, спірний дизайн і неоднозначний інтер’єр змушують 11,8% власників розлучитися з автомобілем. 
  9. 11,9% власників BMW 3-Series продають автомобіль через рік, а причиною стає вартість ТО, скромний за розмірами салон і часті поломки.
  10. Наприкінці списку йде Mercedes-Benz C-Class. За даними фахівців 12,4% автомобілів на вторинному ринку продаються майже одразу після покупки.