LKQ ELIT

Широкий асортимент деталей електрики від ERA

24 січня 2022

Датчики швидкості ABS

Датчики ABS виконують дуже просту функцію: вони вимірюють частоту обертання колеса.

Дані про швидкість обертання коліс надходять з датчика до різних систем автомобіля, включаючи коробку передач, систему управління шасі, навігаційну систему та противідкатну систему.

ERA пропонує широкий спектр датчиків ABS для всіх великих виробників Європи та Азії.

Датчики масової витрати повітря

Даний датчик застосовується для визначення кількості повітря, що надходить у двигун.

На основі інформації, що отримується з датчика, електронний блок управління обчислює необхідний обсяг палива, щоб підтримувати оптимальне співвідношення палива та повітря для заданих режимів роботи двигуна.

Лямбда-зонди

Це кисневий датчик у вихлопній системі, який дозволяє визначити кількість кисню у відпрацьованих газах.

Саме завдяки лямбда-зонду відбувається правильне дозування палива на кількість повітря, що подається, що дуже важливо, як з екологічної точки зору, так і з економічної.

Датчики паркування

У сучасних автомобілях датчики паркування (парктронік) є незамінними помічниками для водія та полегшують процес паркування в обмеженому просторі.

Для попередження про небезпеку, що наближається, кожен паркувальний пристрій виробляє звукові та світлові сигнали.

Оптимальне співвідношення ціни та якості роблять цей асортимент привабливим для широкого кола покупців.

Датчики температури та тиску відпрацьованих газів

Датчик температури відпрацьованих газів (EGTS) вимірює температуру відпрацьованих газів та передає виміряне значення у вигляді сигналу напруги в електронному блоці управління двигуна.

Датчик тиску відпрацьованих газів (EGPS) служить для вимірювання перепаду тиску відпрацьованих газів на фільтрі сажі. Його сигнали застосовуються разом із сигналами датчиків температури визначення ступеня заповнення фільтра сажею.

Інші датчики управління двигуном від ERA:

  • датчики положення колінвалу;
  • датчики детонації;
  • датчики положення дросельної заслінки;
  • датчики положення розподільного валу;
  • датчики тиску;
  • датчики температури повітря;
  • датчики рівня оливи.

Чому необхідно обирати ERA в "ЕЛІТ-Україна":

1) Бренд LKQ. Успішна діяльність корпорації транслюється на всі її складові, в тому числі, на приватні торговельні марки. Саме тому, клієнти відчуватимуть кожну перевагу від використання продукції ERA, яку на місцевому рівні забезпечує дистриб'ютор.

2) 2 роки гарантії – це безумовна перевага від купівлі запасних частин ERA, яку не в змозі забезпечити більшість інших брендів, особливо, коли така можливість ґрунтується на впевненості у якості продукції та лояльності до клієнтів.

*3 роки гарантії на АКБ для автомобілів легкового сегменту.

3) Асортимент, який налічує більше 3 500 позицій в 15-ти групах товарів та дозволить швидко обслуговувати автомобілі більшості провідних автовиробників без потреби довгих пошуків серед аналогів. Продукція ERA має бездоганну репутацію – менш як 0,5% рекламаційних звернень за 2020 рік у співвідношенні до загальної кількості проданих товарів.