LKQ ELIT

Керівництво

 

Олег Варварський

Генеральний директор
 

Шановні колеги, дорогі друзі!

Наш бізнес важко назвати привабливим. На відміну від чистеньких банківських офісів або просторих кабінетів чиновників, робота автосервісу пов'язана з брудною підвіскою і чорним мастилом, з проржавілими глушниками і розрядженими акумуляторами. Автомагазин теж рідко схожий на вилизаний бутик, скоріше це склад з сотнями, а часто і тисячами ящиків, коробок і пакетів. Та й діти в школах не планують стати слюсарями або майстрами-приймальниками, наскільки престижніше бути адвокатами, олігархами або депутатами.

Крім того, в нашому бізнесі складно заробляти гроші. Сотні тисяч позицій в асортименті, безліч нюансів діагностики та підбору запчастин. Не можна стати професіоналом за місяць – на це йдуть довгі роки. У наше століття божевільних швидкостей та інформаційних ураганів, де девізом стає «швидше, дрібніше, простіше», мало кому подобається ретельно вивчати пристрій автомобіля і тонкощі його ремонту.

Зате наш бізнес вічний. Колись жодне село не могло обійтися без коваля. Сьогодні жоден, навіть найдосконаліший автомобіль, не здатний проїхати більше двадцяти-тридцяти тисяч без кваліфікованого обслуговування. Навіть якщо ми завтра пересядемо на особисті вертольоти, все одно будуть потрібні досвідчені механіки.

І, нарешті, найголовніше. Незважаючи на зовнішню непривабливість, наш бізнес у своїй сутності – один з найбільш вдячних і благородних. Адже кожен день ми працюємо над тим, щоб тисячі людей повернули свою свободу. Свободу визначати, куди поїхати. Свободу зупинятися, де і коли хочеться. Зрештою, свободу вибирати свій власний шлях: дорожній і життєвий.