LKQ ELIT

Peters – гальмівні диски і гальмівні барабани

Виробник: Hermann Peters GmbH & Co. KG
Країна: Німеччина
Створення, центральний офіс: 1948 р., Німеччина
Веб-сайт: www.original-pe.com
Сертифікати: DIN ISO 9001: 2000

Додаткова інформація:

Історія марки PE почалася навесні 1940 року. Дощового ранку в один з четвергів Герман Петерс, якому тоді було 36 років, вивів свій BMW R 16 зі старого гаража десь в містечку Еннепеталь. Мотоцикл з двоциліндровим оппозитним двигуном вже був не новим. Щоб привести покритого пилом залізного коня в робочий стан, потрібнобуло  багато відремонтувати. Будучи механіком від бога, Герман Петерс повністю розбирає свій мотоцикл, і знаючи свою справу, піддає його ретельному огляду. Під час війни дістати відповідні запчастини надзвичайно важко, тому тільки через кілька місяців у Петерса нарешті є все необхідне. Деякі запчастини він купив вже уживаними, дещо полагодив сам.

Уже після війни, 24 жовтня 1947, Герман Петерс реєструє на себе власний бізнес: він почав торгувати запчастинами. На першому етапі в якості складу довелося використовувати корівник в Еннепеталі, але в тому ж році невелике підприємство змогло переїхати в довколишній міський район Еннепеталь-Фйорде, на престижну вулицю Лінденштрассе. Герман Петерс в перші місяці веде всі справи сам, користуючись підтримкою своєї дружини Марти. Тепер він продає запчастини не тільки для мотоциклів, а й для легкових і вантажних автомобілів.

Під час післявоєнної відбудови Німеччини потреба в запчастинах постійно зростає. Все в дефіциті, тому той, хто заповзятливий, знає, де що дістати і до того ж багато що може виготовити сам, у того справи йдуть чудово: товар відривають буквально з руками. Таким чином підприємство вже через пару років може дозволити собі нову виробничу площадку на вулиці Фельдштрассе в Гевельсберзі, щоб забезпечити подальше зростання компанії.

Такого самого винахідницького духу, закоханості у кожну деталь при ремонті мотоциклів, вимог до якості і надійності, які властиві йому самому, Герман Петерс очікує і від своїх співробітників. За рахунок цього підприємство вже з самого початку користується незмінною довірою у своїх клієнтів.

Після смерті Германа Петерса в 1967 році керівництво компанією бере на себе його племінник, Юрген Фрайтаг, і переорієнтовує підприємство на запчастини для комерційних автомобілів, а також на збут в міжнародному масштабі. Швидке зростання компанії робить необхідним перебазування виробництва на вулицю Ауфзіхт в Еннепеталі; адміністрація та складські приміщення переїжджають туди чотири роки по тому. У 1976 році помирає власниця Марта Петерс, уроджена Фрайтаг, і підприємство у спадок повністю переходить Юргену Фрайтаг.

Через три роки марка PE (абревіатура від Петерс Еннепеталь – Peters Ennepetal) реєструється як міжнародний товарний знак. З того часу підприємство відоме завдяки цьому фірмовому скороченню. У 80-ті та 90-ті роки виробнича база в Еннепеталі продовжує розширюватися. У 1995 році було засновано дочірнє підприємство PE Data GmbH, що заклало основу для застосування першокласних технологій у сфері обробки і використання інформації. У 1998 році почав свою роботу новий Технологічний центр, розташований на вулиці Амброзіус-Бранд-Штрассе, що дозволило розширити відділ продукт-менеджменту і розробки нової продукції та підвищити стандарти у сфері закупівель і забезпечення якості.

У 2004 році, призначивши на посаду виконуючого директора Маркуса Зайца, Юрген Фрайтаг подбав про успішну зміну поколінь у керівному ешелоні підприємства. Поряд з масштабною модернізацією процесів логістики та збільшення складських потужностей (у 2005 році) в 2007 році був споруджений ще один Центр логістики в Гевельсберзі.

1 січня 2009 року власник підприємства Юрген Фрайтаг передав свою керівну позицію Крістіану Фрайтаг, таким чином завершивши процес зміни поколінь. Нові стратегічні цілі і зростання марки PE тепер визначаються власниками і генеральними директорами підприємства – Крістіаном Фрайтаг і Маркусом Зайцом.

Високі вимоги до якості продукції і прагнення довести процес ремонту до досконалості – ті принципи, на яких стояв уже засновник фірми Герман Петерс, – і сьогодні характеризують компанію та її фірмову філософію, а також марку PE, що користується заслуженим визнанням у своїй галузі.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

  • Гальмівні диски і барабани;
  • Втулки і сайлентблоки;
  • Ремкомлекти стабілізаторів підвіски і кабіни;
  • Колісні шпильки і гайки;
  • Деталі пневмосистеми;
  • і багато іншого...

 

Бренди: