LKQ ELIT

Febi Bilstein – пружини колодок, ролики, ремкомплекти маточин, гальмівні колодки, диски, пальці

 

 

Компанія FERDINAND BILSTEIN JR. (Скорочено – FEBI) була заснована в 1818 році, а свою сучасну назву отримала в 1844 році. Невелике підприємство на початку своєї діяльності за період більш ніж 150 років перетворилося на одну з великих і добре зарекомендованх компаній на ринку автомобільних запчастин з оборотом понад 160 млн. німецьких марок на рік. У 20-му столітті компанія «Фердинанд Більштайн молодший» виробляла пальці ресор, необхідні для автомобілебудування. Виробництво запасних частин розвинулося в середині 20-го століття в зв'язку з бумом автомобілебудування. В кінці 1950 р. компанія почала виробництво запасних частин для автомобілів і вантажівок. У цей час деякі виробники автомобілів визнали FEBI BILSTEIN, як постачальника оригінальних частин. В даний час фірма FEBI має у своїй виробничій і торговій програмі понад 9000 найменувань деталей для всіх основних європейських автомобілів, які поставляються в 130 країн світу через 69 дочірніх і спільних підприємств.

Сучасна інтегрована система виробничого планування і управління орієнтується на стандарти провідних виробників автомобілів, що гарантує високу якість продукції фірми FEBI. Так компанія поставляє свою продукцію на конвеєр фірм MERCEDES BENZ і DAF. У 1994 році FEBI отримала сертифікат системи TUV відповідно до вимог стандарту DIN ISO 9002.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

1844 р. – Заснування фірми Febi Bilstein

1881 р. – Токарне виробництво гвинтів

1925 р. – Патентовані пружинні болти

1945 р. – Відновлення

Після Другої світової війни, за словами глави фірми Ханса Карла Більштайн, виживання фірми стає вищим її пріоритетом. Однак вже скоро справи фірми починають йти в гору. У 1947 р. 200 працівників знову були прийняті на фірму Febi.

1951 р. – В програму підприємства було включено виробництво запасних частин для вантажних автомобілів

1981 р. – Новаторське введення технології ЧПУ системи CNC

1986 р. – Розширення складських площ

1991 р. – Установа першої філії за кордоном

1997 р. – Комп'ютеризований високостелажний склад

1998 р. – Широкий асортимент виробів

 

Бренди: