LKQ ELIT

UFI – оливні, повітряні, паливні фільтри і фільтри салону

Найменування: UFI FILTERS spa
Країна походження: Італія
Створення, резиденція: 1972 р., Ногароле Росса (VR), Італія (Nogarole Rocca (VR),
Веб-сайт: www.ufi.it
Сертифікати якості: ISO / TS 16949: 2002, ISO 9001
Первинне виробництво: 45 заводів-виробників транспортних засобів використовують продукцію UFI як оригінальні компоненти. Серед споживачів UFI, крім головних виробників автомобілів, також знаходяться виробники промислових транспортних засобів, мотоциклів, великих дизельних двигунів, невеликих двигунів та компресорів для спеціальних застосувань.

Основні дані:

  • Четвертий за величиною виробник фільтрів для автомобільної промисловості в Європі.
  • Для концерну Volkswagen UFI поставляє 100% бензинових паливних фільтрів, 70% дизельних фільтрів і швидко росте частка бренду UFI в поставках повітряних фільтрів.
  • Ряд фільтрів «H2O» – паливний фільтр з потроєною фільтрацією, який гарантує більш ніж 95% відділення води для дизельних двигунів (Fiat - JTD, JTDM, Opel - CDTI)

Примітки:

Компанія UFI FILTERS spa була заснована в 1972 році, в Ногароле Росса (Верона), в Італії в той час під назвою Universal Filters Italiana, з метою поставок фільтраційних систем для автомобільного ринку. В даний час мова йде про виробничу компанію з різними філіями на п'яти континентах – від виробництва фільтрів для первинного виробництва, виробництво оригінальних запасних частин і до фільтрів для вторинного продажу – який в даний час займає четверте місце серед найбільших європейських виробників фільтрів для автомобільної промисловості.

Компанія UFI на даний момент має у своєму розпорядженні 2200 співробітників в усьому світі. В даний час крім виробничих підприємств і офісів в Італії (всього 4, в районах між Ломбардією і Венецією), UFI має свої виробничі підприємства в Китаї, Південній Кореї, Японії та Тунісі. Так звані передові офіси, тобто офіси співпрацюють безпосередньо з автомобільними виробниками, в Турині (для Fiat і Iveco), у Вольфсбурзі (для Volkswagen та Audi) в Рюссельсгаймі (для Opel), в Гетеборзі в Швеції (для Scania, Volvo і Saab) в корейському Сеулі (для GM, Chevrolet / Daewoo, Hyundai і Kia), в Детройті в США (для Daimler), а також в Токіо для розвитку японського ринку. У 2006 році були відкриті нові виробничі підприємства в китайському Шанхаї та індійському Нью-Делі. Виробництво фільтрів рівномірно розподілено між постачанням для первинного виробництва (OEM), постачанням оригінальних запасних частин (OES), а також виробництво для вторинного продажу.

Департамент High Tech Division відповідає за розробку систем фільтрації для «екстримальних» додатків, таких як морське, авіаційне, оборонне і автомобільний спорт, наприклад Формула-1 (команда Ferrari), MotoGP (команда Ducatti), Le Mans Series (команда Audi), і співпрацює з командами з кращих автомобільних дисциплін. Безперервний розвиток авангардних рішень, необхідних в галузі екстремальної фільтрації дозволило відділу високих технологій домогтися високого профессоналізму, які потім надалі проявляються у стандартній продукції UFI FILTERS.

Продукція в асортименті «Еліт-Україна»:

  • Оливні фільтри / напр. Green oil filter – 100% перероблений оливний фільтр, целюлозний із середньою фільтрацією, інтервал заміни 30 000 км
  • Повітряні фільтри
  • Паливні фільтри / напр. Green Diesel filtr – паливний фільтр з майже 100% здатністю фільтрації, із зазначенням Longlife (терміну придатності); фільтри з «захистом» – паливний фільтр з очищувачем води і домішок
  • Фільтри салону
  • Фільтри для охолоджуючої рідини

Бренди: