LKQ ELIT

Hengst – оливні, повітряні, паливні фільтри і фільтри салону

Найменування: Hengst GmbH & Co. KG
Країна походження: Німеччина
Створення, резиденція: 1958 р., Мюнстер
Веб-сайт: www.hengst.de
Сертифікати якості: ISO TS 16949: 2002, ISO 9001, ISO 14001

Додаткова інформація:

Hengst GmbH & Co. KG була заснована в 1958 році інженером Вальтером Хенгстом. До цих пір компанія є сімейним бізнесом. Основне місце розташування – німецьке місто Мюнстер. Hengst є провідним виробником систем фільтрації і деталей двигунів для автомобільної промисловості, а також для промислової фільтрації і споживчих додатків.

У Hengst по всьому світу працює понад 1800 чоловік в Німеччині, Бразилії, США і Китаї. Виробнича програма включає в себе фільтр для фільтрації оливи, повітря, палива і кабіни, а також широкий спектр багатофункціональних модулів для кожного типу двигуна. Hengst пропонує повний спектр фільтрів для післяпродажного обслуговування для всіх сучасних типів двигунів. Завдяки тісній співпраці з дистриб'юторами і послугами, асортимент продукції відповідає поточним потребам ринку.

Hengst поставляє фільтри для легкових автомобілів, вантажівок, а також для сільськогосподарської та будівельної техніки. Фільтри розроблені для конвеєрнів, а також доступні в широкому діапазоні на вторинному ринку. Паливний фільтр, наприклад, для вантажівок MAN TGA з новим типом мотора D20 Common Rail, Hengst розробив фільтруючий модуль палива. Наприклад – це паливний фільтр елемент E422KP D98. Оливний фільтр – для DAF 75CF має код H300W06. Повітряний фільтр – Hengst в асортименті також містить повітряний фільтр E497L, який було розроблено спеціально для Mercedes Actros і Axor II.

Продукція в асортименті «Еліт-Україна»:

  • Фільтри оливні;
  • Фільтри паливні;
  • Фільтри повітряні;
  • Фільтри салонні