LKQ ELIT

M-Filter – повітряні фільтри

воздушные фильтры

Виробник: M-Filter
Країна: Литва
Створення: 1997 р.
Сертифікат: Сертифікація: ISO 9001 IST 7829752-01 OCT 37001.037-86.
Веб-сайт: www.mfilter.lt

Про компанію

M-Filter – це фільтри для легкових і вантажних автомобілів. Фільтри MFilter виробляються фірмою ЗАТ «MATURE», заснованою в 1997 році в Литві.

Фільтри виробляються на швейцарському та англійською обладнанні, використовуючи сертифіковані системи стандартів якості та екології. ЗАТ «MATURE» сьогодні – це передова і сучасна компанія, головною метою якої є виробництво і постачання фільтрів найвищої якості, впровадження на виробництві найновіших технологій, що помітно знижує собівартість продукції.

Компанія поставляє весь спектр фільтрів на ринки Німеччини, Франції, Італії, Чехії, Польщі, Угорщини, Великобританії, України, Білорусії і Росії. Продукція не поступається, а за деякими параметрами і перевершує вироби провідних фірм-виробників автомобільних фільтрів.

Купуючи фільтри MFilter, ви можете бути впевнені, що купуєте якісний продукт за мінімальною ціною. Фільтри MFilter виробляються за стандартами високої якості. Якщо в будь-якому фільтрі MFilter будуть виявлені дефекти виробництва або матеріалів, фільтр буде замінений безкоштовно. Гарантія дійсна від дати установки фільтра до закінчення терміну використання, який передбачений виробником автомобіля.

Переваги

  • Висока якість продукції
  • Постійний контроль якості на всіх етапах виробництва
  • Гарантія
  • Низька ціна

Продукція в асортименті «Еліт-Україна»:

  • повітряні фільтри

 

Бренди: