LKQ ELIT

LS Germany – ресори

 

 

 

Виробник: LS Germany
Країна: Німеччина
Створення, центральний офіс: Хаген, Німеччина
Веб-сайт: www.coil-springs.de/
Сертифікати: DIN 50021 SS

LS Germany виробляє ресори для комерційного транспорту, вантажних автомобілів, а також для позашляхових автомобілів. Всі вироблені ресори відповідають стандартам для оригінальних деталей, що поставляються виробниками на складальні конвеєри.

Виробництво

Компанія LS-Germany виробляє ресори з урахуванням останніх технологій виробництва на найсучасніших верстатах з комп'ютерним управлінням. Інфрачервона обробка деталей, а також застосування найбільш сучасних антикорозійних технологій гарантують високу якість готового продукту.

Якість сталі

Продукція компанії виготовляється з високо-якісних хром-кремнієвих або хром-ванадієвих сортів стали тільки провідних постачальників сировини.

Спеціальна обробка

Для підвищення терміну експлуатації, всі вироблені ресори проходять дробоструйну обробку.

Обробка поверхні

Традиційні методи порошкового покриття вже не відповідають зростаючим вимогам ринку. Компанія LS-Germany використовує передову лінію обробки поверхні, де наноситься фосфатована суміш і унікальне порошкове покриття (епоксидна смола). Тому продукція компанії з перевищенням відповідає вимогам стандарту DIN 50021 SS (протягом 480 годин продукт піддається соляному окропленню, що імітує дорожні умови).

Перевірка готового продукту

Компанія регулярно перевіряє вироблені ресори на стійкість до коливань, а також кожна ресора проходить випробування під навантаженням.

Широкий асортимент

Крім великого переліку стандартної продукції, для деяких моделей автомобілів виробляються також і посилені ресори. Тому якщо автомобіль використовується у важких умовах, виробник рекомендує встановити посилені варіанти ресор.

Бренди: