LKQ ELIT

Corteco – сальники

Виробник: Corteco s.l.r.u.
Країна: Італія
Створення, центральний офіс: 1932 р., Пінероло, Італія
Веб-сайт: www.corteco.it
Сертифікати: ISO 9001, 9002, QS-9000

Додаткова інформація

CORTECO є фахівцем на ринку автомобільних запасних частин в складі Фройденберг Груп.

CORTECO спеціалізується на виробництві і продажу запчастин для автомобілів, а саме, ущільнень і деталей для контролю вібрації і шуму та додатково пропонує інші продукти, наприклад, салонні фільтри. Фройденберг Груп відома в усьому світі як постачальник оригінальних запчастин (OE) на конвеєр автовиробникам. Цю перевагу використовують і автомайстерні, які використовують для заміни наші запчастини, які мають оригінальну (OE) якість. Фройденберг Груп є провідним підприємством-виробником у світі в області ущільнень і деталей для контролю вібрації і шуму, а також салонних фільтрів.

CORTECO, як частина Фройденберг Груп, має багаті традиції, філії в 52 країнах і виробничі потужності по всьому світу. Торгівля компанії CORTECO на ринку автозапчастин ведеться з десяти місць, розташованих на різних континентах.

CORTECO пропонує незалежним майстерням понад 18.000 товарних одиниць. Серед них ущільнення Simmerring® і салонні фільтри micronAir®, якими оснащується кожен другий новий автомобіль в Європі. Наш асортимент охоплює радіальні ущільнення валів (Simmerring®), сальники, інтегровані радіальні ущільнення валів, комбіновані і касетні ущільнення, подушки двигуна, гумово-металеві вироби, прокладки ГБЦ і комплекти прокладок для двигуна, салонні фільтри і гальмівні шланги. Компанія заснована в 1996 році і має дев'ять представництв, які знаходяться в Німеччині, Італії, Франції, Великобританії, Іспанії, Сінгапурі, США, Китаї, Бразилії, Польщі та Туреччині. З 2007 року CORTECO відкрила свої офіси в Росії та Сербії.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

  • Маточинні і редукторні сальники
  • Фільтри салону

Бренди: