LKQ ELIT

FAG – підшипники маточини

Виробник: FAG
Країна: Німеччина
Створення, центральний офіс: 1883 р., Штудгарт, Німеччина
Веб-сайт: www.fag.com
Сертифікати: ISO 9001, ISO/TS 16949

Додаткова інформація

Бренд FAG стартував з оригінальної ідеї. У 1883 році Фрідріх Фішер розробив кулькошліфувальний верстат, який вперше дозволив виробляти абсолютно круглі металеві кульки. Цей винахід розглядається як підстава цілої індустрії підшипників кочення. Це причина того, чому FAG довгий час розглядався як піонер в технології підшипників кочення. Сьогодні FAG – один з лідируючих брендів для застосувань в машинобудуванні, механічній промисловості, авіаційній та аерокосмічній технології. Бренд Schaeffler Group's FAG має компанії, дочірні компанії та дистриб'юторів у всіх великих промислових країнах.

З 2001 року FAG є частиною Schaeffler Group і активний у всіх напрямках групи – аерокосмічному, автоматичному і промисловому. Разом з INA, FAG має одне з найширших портфоліо продукції в галузі підшипників кочення, покриваючи майже всі застосування у виробничому обладнанні, механічних передачах і залізничних технологіях, важкій промисловості та споживчих товарах.

Кулькові і роликові підшипники FAG виробляються як стандартні і спеціальні підшипники в багатьох варіаціях і розмірах з діаметром від 3 міліметрів до 4.25 метрів. Разом з INA, FAG пропонує покупцям підтримку і обслуговування для діагностики, підтримки і установки підшипників кочення і замкнутих систем.

Основні області застосування підшипників FAG:

  • автомобільна промисловість;
  • машинобудування;
  • авіаційна промисловість;
  • швейна промисловість.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

Бренди: