LKQ ELIT

SWF – щітки склоочисників для вантажних автомобілів

Найменування: SWF Team Valeo
Країна: Німеччина
Створення, резиденція: 1921 р.
Веб-сайт: www.valeoservice.com

Додаткова інформація:

Компанія SWF Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach була створена в 1922 році в м. Штутгарт, Феєрбах. Спеціалізуючись спочатку на виробництві електричних моторів, SWF швидко продемонструвала інноваційний підхід в розробці обладнання для протирання, миття та освітлення, а також інших частин автомобіля.
У 1927 році на ринок була випущена перша щітка. З тих пір компанія стала відома свєю традиційно високою якістю і постійними інноваціями в розробці склоочисників для останніх моделей автомобілів. Звертаючись до історії, можна відзначити, що:

  • в 1930 р. SWF удосконалила і випустила на ринок перші щітки для неплоского скла;
  • в 1962 р. розроблені перші щітки з пристроєм у вигляді гачка і з пластмасовими елементами;
  • 1965 р. став початком появи аеродинамічних щіток: були створені перші спойлери, і в той же період були запущені у виробництво нові щітки з отворами, що поліпшують їх аеродинамічні властивості;
  • 1998 р.— SWF приєднала до себе Групу Valeo, що дозволило цьому найбільшому постачальнику стати світовим лідером в індустрії щіток. До злиття, компанія довгий час була лідером в промислових інноваціях.

Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach (торгова марка SWF) – це лідируючий німецький бренд склоочисників, який увійшов до складу Valeo Group в 1998 році. SWF займає сильні позиції на ринку оригінального устаткування для легкових та вантажних автомобілів, також SWF пропонує свої технології на ринку запасних частин.
Завод з виробництва склоочисників SWF розташовується в місті Бітігхайм в Німеччині. Це сучасний завод, який займає площу 33 000 кв. км, має 23 лінії з виробництва склоочисників (70 000 шт. в день), моторів приводу (22 000 шт. в день) і повідків (58 000 шт. в день). Компанія проектує і виготовляє системи склоочисників і поставляє їх на складальні конвеєри провідних автовиробників – VAG, BMW, GM, Peugeot Citroen, Renault Nissan, Volvo.
SWF представляє на ринку технологію DUOTEC + ® – це використання переваг синтетичної і натуральної гуми в одному елементі.
Оригінальне рішення інженерів – унікальний індикатор зносу гумового елемента (патент Valeo), що дозволяє проінформувати водія про те, що гумовий елемент «отримав» добрячу порцію ультрафіолету, що призвело до його пошкодження.
У комплекті зі склоочисниками SWF пропонується набір адаптерів для зручної і швидкої установки. Адаптери надійно фіксують склоочисник в повідку, при цьому, не втрачаючи рухливості в місці з'єднання. При виробництві адаптерів використовуються високоякісні матеріали для забезпечення їх надійності та довговічності.
Революцією на ринку склоочисників стала технологія плоских безкаркасних склоочисників – SWF Visioflex.
Головною перевагою склоочисників SWF Visioflex є покращена якість очищення за рахунок більш рівномірного розподілу притискного зусилля по всій довжині стрічки. Необхідну ступінь кривизни плоского склоочисника створюють дві пружні пластини. Гумова стрічка виготовлена за технологією DUOTEC + ®. На каркасі кріплення повідця індикатор зносу, який вже став традиційним на щітках SWF і Valeo. Також незаперечними пріоритетами SWF Visioflex є поліпшені аеродинамічні і акустичні показники, відмінна робота навіть при низьких температурах.
Асортимент склоочисників SWF представлений двома гамами: стандартні каркасні щітки і плоскі безкаркасні SWF Visioflex – унікальна ультрасучасна технологія.

 

Бренди: