LKQ ELIT

Bosch – щітки склоочисників для вантажних авто

Додаткова інформація:

Двірники Bosch випускаються з 1971 р. Продукція цієї компанії – це в першу чергу якість і надійність. Щітки Bosch легко встановлюються і добре адаптуються до вигину поверхні скла. Антифрикційне покриття двірників Bosch значно підвищує якість очищення, зменшує шум, і відмінно справляється зі своїми функціями навіть на частково сухому склі.
Найпопулярнішими на сьогоднішній день є двірники Bosch Aerotwin. У автодвірниках Aerotwin пружна пластина зі сталі замінила вже звичну шарнірно-важельну конструкцію, що дозволяє досягти максимальної притискної сили по всій довжині склоочисника. Напрямна виконана у формі, що точно відповідає формі вигину вітрового скла різних типів транспортних засобів. Для нових модернізованих наборів щіток інженери Bosch прорахували необхідну форму направляючої для їх ідеальної відповідності формі вигину лобового скла старих автомобілів.
Спеціальна пружна пластина двірників Aerotwin, що повністю відповідає формі вигину лобового скла, забезпечує чудову якість його очищення. Завдяки рівномірному розподілу тиску по всій довжині щітки мінімізуються наслідки зносу, досягається більш тривалий термін служби щітки. Іншою перевагою щіток Aerotwin, в порівнянні з традиційними, є низький рівень шумів завдяки аеродінамічному профілю щітки. У порівняльному випробуванні, організованому німецьким Товариством технічного контролю (GTU) за дорученням телеканалу ZDF, перемогли склоочисники (автодвірники) Bosch Aerotwin. Результати конкурсу були оголошені в тележурналі для споживачів WISO 21 липня 2008 р. Фахівці GTU перевірили склоочисники восьми різних марок. Bosch Aerotwin отримали оцінку "дуже добре" у всіх тестових категоріях: монтаж, очищення та якість.
На думку випробувачів, вища ціна на них, в порівнянні з основними конкурентами, повністю виправдана. Безшарнірних конструкція Aerotwin стала унікальним винаходом компанії Bosch. Основний компонент цих склоочисників – дві паралельні пружні планки зі спеціальної сталі. Інноваційна виробнича технологія дозволяє надавати формі планок ідеальну відповідність вигину лобового скла. Завдяки «ефекту пам'яті» склоочисники знову і знову приймають задану форму незалежно від деформації щіток. За рахунок цього, досягається рівномірний тиск натискання на кожну ділянку скла, і відповідно, оптимальна якість очищення. А звичайні автодвірники повністю стикаються зі склом тільки в чотирьох-шести точках. Аеродинамічна конструкція Aerotwin з вбудованим спойлером запобігає відриву щіток від скла на високих швидкостях і допомагає ще краще забезпечувати прекрасний огляд. Гума щіток Bosch Aerotwin, що виробляється за оригінальною формулою Bosch, також відрізняється продуманою структурою. Гума складається з трьох компонентів: гнучка основа робить роботу безшумною, зносостійкий край збільшує термін служби, а антифрикційне покриття піклується про ідеальне очищення. Завдяки зносостійкій гумі і рівномірному розподілу тиску по лобовому склу термін служби склоочисників Aerotwin до двох разів довший, ніж у звичайних двірників. Виходить, що вища ціна в кінцевому рахунку допомагає водієві економити гроші.
У 1999 р., після завершення багаторічних розробок, склоочисники Bosch Aerotwin надійшли у виробництво для заводської комплектації автомобілів Mercedes Benz CL Premiere. Сьогодні ці безшарнірні двірники використовуються всіма європейськими автовиробниками – від Alfa Romeo до VW.

Бренди: