LKQ ELIT

Diesel technic – водяні помпи

Дизель Технік АГ (Німеччина) виробляє запчастини і комплектуючі для систем впорскування дизельних двигунів, запчастини двигуна, деталі для вантажних автомобілів. Марка DIESEL TECHNIC користується заслуженою довірою у всьому світі.

Фірма Diesel Technic була заснована в 1972 році в Зулінгені, маленькому місті на півночі Німеччини, як компанія з обмеженою відповідальністю. Засновниками фірми є пан Хорст Лібервірт, нині – керівник, і Ервін Науйокс, нині – голова ради директорів компанії.

З 1976 року головний офіс компанії розташований в містечку Кирхдорф в околиці Зулінгена. Спочатку асортимент компанії включав в себе запчастини та комплектуючі для систем впорскування дизельних двигунів. Але незабаром він був розширений і вже включав в себе інші запчастини двигуна і деталі для вантажних автомобілів, що випускаються корпорацією Daimler-Benz. Збут цієї продукції був націлений переважно на ринки Середнього і Далекого Сходу.

В середині 80-х років асортимент компанії був доповнений запчастинами для шведських вантажних автомобілів SCANIA і VOLVO. Збільшення сектора ринку, займаного скандинавськими виробниками, призвело до збільшення попиту на деталі до даних марок, що відбилося в появі відповідних дистриб'юторських компаній в різних країнах Європи.

У 1995 році, щоб зміцнити дистрибьюторську мережу і підвищити кваліфікацію торгової марки, установа з експортного продажу для Daimler-Benz була перенесена в Об'єднані Арабські Емірати і стала перебувати у вільній економічній зоні Джебель-Алі в Дубаї, в той час як філії з VOLVO та SCANIA розташовуються в Німеччині і контролюють всі продажі у Європі. Материнська компанія в Кірхдорфі займається управлінням асортиментом і здійснює контроль за якістю.

Як наслідок докорінної реорганізації компанії і її подальшого входження в глобальну кон'юнктуру ринку, товариство з обмеженою відповідальністю DT-Diesel Technic GmbH в 1999 році було перетворено в акціонерне товариство DT-Diesel Technic AG. Розгалужена по всьому світу дистриб'юторська мережа, наявність великого складу і контроль за якістю на високому рівні, подібний до того контролю, який здійснюється на заводах-виробниках автомобілів, забезпечують оперативність в обслуговуванні покупців і виступають основою їхньої довіри марці DIESEL TECHNIC.

Бренди: