LKQ ELIT

VICTOR REINZ – моторні ущільнення, прокладки та сальники

 

  • Найменування: VICTOR REINZ
  • Країна: Німеччина
  • Створення: 1920 р.
  • Веб-сайт: http://www.victorreinz.com/
  • Сертифікати: ISO / TS 16949, ISO / TS 16949, DIN EN ISO 14001

Основні дані:

Історія Victor Reinz почалася в 1920 р. в Берліні-Шарлоттенбурзі, де Хуго Райнц (Hugo Reinz) заснував підприємство – магазин залізних виробів. Через деякий час був налагоджений випуск першої продукції Reinz: прокладок, які виготовлялися з просоченого оливою паперу і гумово-азбестових і азбестово-тканинних пластин. Так почалася історія одного з найбільших німецьких фірм в області синтетичних ущільнень і деталей двигуна.

У 1993 році компанія REINZ-Dichtungs-GmbH, як самостійне підприємство стає членом американської корпорації DANA (головний офіс в м. Толедо, штат Огайо). Разом з іншими фірмами, що входять в корпорацію DANA, що спеціалізуються на технології виробництва ущільнень, VICTOR REINZ стає найбільшим в світі виробником плоских ущільнювачів.

Корпорація DANA має 300 підприємств в 34 країнах і понад 70.000 співробітників. Торгова марка Victor Reinz використовується корпорацією для продажу герметичних ущільнень, сальників та інших синтетичних продуктів для ремонту і обслуговування автомобілів. Окремо в ряду продукції, стоїть виробництво болтів для кріплення головки блоку циліндрів. Якість продукції Victor Reinz давно визнано провідними автомобільними концернами. Свої вироби компанія поставляє на складальні конвеєри MERCEDES, MAN, VOLVO, SCANIA, CUMMINS, IVECO та багатьох інших. Victor Reinz поставляє свою продукцію якості, аналогічної оригінальному на вторинний ринок автозапчастин.

У пропонованому компанією асортименті – високоякісні автомобільні ущільнення, широкий асортимент прокладок, ремонтних комплектів, деталей для паливних баків, пластикових впускних колекторів і клапанних кришок, болти ГБЦ, герметики і синтетичні маси, сальники клапанів, сальникова набивка колінчастих валів і багато іншого. Асортимент продукції постійно розширюється за рахунок впровадження у виробництво новітніх технологій. Постійно в асортимент додаються продукти, що використовуються для ремонту найсучасніших моторів. Вся продукція відповідає найвищим вимогам якості, інноваційні продукти Victor Reinz не раз нагороджувалися вищими призами різних престижних виставок.

 

 

Бренди: