LKQ ELIT

Lesjöfors – пружини, амортизатори підвіски та амортизатори багажника

Виробник: Lesjöfors Automotive AB
Країна: Швеція
Створення, центральний офіс: 1852 р.; Карлстад, Швеція
Веб-сайт: www.lesjoforsab.com
Сертифікати: ISO 9001: 2000, ISO 14001, TUV

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

 • Стандартні пружини для легкових автомобілів і мікроавтобусів, пружини для важких умов експлуатації (heavy duty) та спеціальні
 • Амортизатори багажника і капота,
 • Легкі ресори (для автомобілів з повною масою до 3,5 тонн)

Про компанію

Компанія LESJOFORS AUTOMOTIVE AB займається виробництвом пружин з 1852 року. LESJOFORS AUTOMOTIVE є частиною LESJOFORS GROUP яка сьогодні складається з восьми заводів у ШВЕЦІЇ, одного у ФІНЛЯНДІЇ та одного в ДАНІЇ. Восени 1996 року до складу LESJOFORS GROUP увійшла компанія KILEN, один з найближчих конкурентів на європейському ринку. Після цього заводи групи LESJOFORS зазнали глибокої модернізації.

Сьогодні це найбільший виробник пружин в Скандинавії. LESJOFORS має найсучасніше обладнання в цій галузі і випускає продукцію під торговими марками LESJOFORS, KILEN, KME, ROC. Компанія представлена більш ніж в 50 країнах.

Виробнича гамма компанії LESJOFORS AUTOMOTIVE включає в себе наступні товари:

 • Стандартні пружини для легкових автомобілів і мікроавтобусів, пружини для важких умов експлуатації (heavy duty) та спеціальні,
 • Понижуючі пружини для тюнінгованих автомобілів,
 • Амортизатори багажника і капота,
 • Легкі ресори (для автомобілів з повною масою до 3,5 тонн)

Виробництво пружин LESJOFORS має ряд особливостей, що забезпечують їм високу якість:

 1. Пружини Lesjofors виготовляються зі спеціальної високоякісної пружинної сталі, яка має відмінні механічні властивості і не втрачає жорсткість протягом тривалого терміну експлуатації.
 2. Lesjöfors використовує передові методи обробки поверхні – фосфат цинку і епоксидну порошкову фарбу. Це забезпечує тривалий термін експлуатації за рахунок мінімізації корозії.
 3. До обробки поверхні кожна пружина перевіряється і тестується на наявність «порожнин», що збільшує термін служби пружини. Це дуже складний і дорогий процес, який використовується у виробництві лише кількома виробниками.
 4. Асортимент Lesjofos – це 3200 кодів пружин, в той час як у конкурентів є лише половина такого асортименту. Як це можливо? Тому що конкуренти об'єднують деякі моделі в рамках одного коду, незалежно від відмінностей у двигуні або різних шасі, що в свою чергу може привести до більш короткого терміну експлуатації і особливо до різних характеристик керованості.

Отже:

Lesjöfors є постачальником для всіх іменитих виробників автомобілів, а не для більш дешевих моделей, як це було необхідно в минулому, тому що дуже серйозно ставиться до технічних характеристик і термінів експлуатації своїх пружин.

Вся продукція LESJOFORS AUTOMOTIVE AB відповідає нормативам ISO 9002.

Lesjöfors в Lamborghini:

Підтвердженням високої якості пружин Lesjöfors є їх використання у виробництві нового суперкара Lamborghini Aventador. У тісній співпраці з гоночним відділенням Ohlins (яке розробляло амортизатори) Lesjöfors розробила інноваційну пружину підвіски для бренду Lamborghini і їхного нового суперкара 2012 року, Aventador LP700-4. Aventador був представлений у Женевському автосалоні в березні минулого року, з двигуном V12 об'ємом 6,5 літра, який розвиває потужність 700 к.с. і таким чином цей суперкар має краще співвідношення ваги і потужності в цій категорії. Характеристика жорсткості пружин Lesjofors була доведена до досконалості, пружина плавно передає навантаження від колеса до шасі і зберігає при цьому відмінні характеристики керованості автомобіля. Aventador також використовує новий тип підйомної системи для стабілізації і вирівнювання передньої частини автомобіля, що ставить додаткові вимоги до пружин підвіски. Розгін від 0 до 100 км / год за 2,9 секунди, максимальна швидкість 350 км / год і абсолютно унікальні характеристики водіння, Aventador почав нову еру спортивних Суперкарів. І все це також завдяки і пружинам Lesjöfors.

Бренди: