LKQ ELIT

ELSTOCK – насоси гідропідсилювача

Найменування: ELSTOCK

Країна походження: Данія

Створення, резиденція: 1979 р., Сілкеборг

Первинне виробництво (довідка): Компанія протягом десятиліть є однією з найбільших з регенерації насосів у Європі

Сертифікати якості: ISO 9001, TS 16949:2002

WEB: www.elstock.dk

Основні дані:

З 1979 року ELSTOCK була задіяна для вторинного виробництва автомобільної продукції. Сьогодні ELSTOCK є маркою, яка визнана ринком провідних автомобільних брендів, добре відомих в післяпродажному обслуговуванні автомобілів по всій Європі. В рамках Borg Automotive, однією з найбільших груп з регенерації насосів в Європі, ELSTOCK була заснована в м. Сілкеборг, Данія. ELSTOCK поставляє продукцію для післяпродажного обслуговування автомобілів через мережу дистриб'юторів і оптовиків по всій Європі.

Якщо ваша СТО встановлює відновлені частини на вашому автомобілі, то ви робите свій внесок в мінімізацію викидів CO2 і споживання енергії. Інститут Фрауенхофер (www.fraunhofer.de) підрахував, що економія на регенерації запасних частин складає не менше 85% енергії, що використовується для створення оригінального продукту вперше. Деякі компоненти деталей практично завжди можна повторно переплавити, а за допомогою регенерації, основні компоненти запасної частини можна використовувати до 6-7 разів – це зменшує кількість металобрухту на звалищі.

Відновлені (регенеровані) запасні частини у вашому портфелі не тільки сприяють збереженню навколишнього середовища та екології, а й роблять ваш бізнес успішним. Всі регенеровані запасні частини обов'язково проходять перевірку відповідності всім необхідним стандартам якості. Разом з тим, новітні тенденції в споживчій поведінці в бізнесі, де фактор утилізації виступає в якості критерію прийняття рішень, стають ще більш значними в майбутньому.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

  • насоси гідропідсилювача

Бренди: