LKQ ELIT

Салонные фильтры Corteco оптом

Найменування: Corteco GmbH

Країна: Німеччина

Створення, резиденція: Німеччина

WEB: www.corteco.de

Сертифікати: ISO / TS 16949: 2002, ISO 9001

Довідка: Corteco = micronAir = Оригінальні фільтри кабіни

Основні дані:

• Найсучасніші фільтраційні технології від лідера на ринку фільтрів для кабін

• Повний асортимент для більш ніж 600 моделей автомобілів, від легкових і комерційних до вантажних транспортних засобів, автобусів та будівельної техніки

• Використовуються в кожному другому, знову зробленому автомобілі

• Сервісні лейбли та інструкції з установки в кожному пакеті

 

Примітки:

Компанія Corteco GmbH є підрозділом німецької компанії Freudenberg, яка включає в себе 441 компанію в 55 країнах по всьому світу. З річним оборотом в 5,3 млрд. євро (2007 р.) і більш ніж з 34000 співробітниками Freudenberg є одним з провідних постачальників для автомобільної промисловості (OEM).

Corteco є організацією, яка спеціалізується на вторинному продажі автомобілів у вище зазначених промислових об'єднаннях. Freudenberg перевела свою діяльність у вторинні продажі під маркою Corteco у 1996 році. Історія марки Corteco, однак, охоплює 30 років минулого століття. Corteco має філії в шести країнах Європи: Німеччині, Італії, Франції, Великобританії, Іспанії та Швеції. Corteco використовує ноу-хау компанії Freudenberg, а також всесвітніх виробничих потужностей підприємств, і таким чином асортимент, якість і технології безпосередньо з первинного виробництва надає споживачам для вторинного продажу.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• Фільтри для кабін – Corteco пропонує широкий вибір з 500 різних референцій фільтрів для кабін для сотень моделей транспортних засобів, які охоплюють весь європейський ринок і азіатські додатки. Freudenberg фактично винайшла фільтри для кабін з нетканих матеріалів та була першою, хто почав під своєю маркою micronAir © поставляти фільтри для автомобілів первинного виробництва.

• В даний час кожен другий автомобіль оснащений фільтром для кабіни micronAir © (чи то в стандартному виконанні або з активованим вугіллям) і, таким чином, Freudenberg є світовим лідером в цій області. Позиція лідера на ринку підкреслює оригінальну якість фільтрів Corteco. Клієнти, отримавши деталь, як і в оригінальному виконанні, можуть бути абсолютно впевнені, що фільтр прекрасно підійде і забезпечить оптимальний захист пасажирів у салоні транспортного засобу. Шар (Fleecova) фільтра micronAir © забезпечує додатковий захист від накопичення бактерій всередині фільтра. Фільтр з активованим вугіллям забезпечує підвищені якості фільтрації повітря, додатково захищає пасажирів від неприємних запахів навколишнього середовища.

• Яку функцію виконує фільтр для кабіни в транспортному засобі? Навіщо регулярного міняти фільтр кабіни? У наведеному нижче буклеті можна знайти, основні функції та характеристики фільтра для кабіни автомобілів, а також корисні аргументи для продажу.

Бренди: