LKQ ELIT

Payen – cальники, прокладки двигуна, герметики

Найменування: PAYEN

Країна: Франція

Створення, резиденція: 1890 р., заснована концерном Federal Mogul

WEB: www.federalmogul.com

Сертифікати: ISO 9001, TS 16949: 2002

Первинне виробництво: Прокладки двигуна, сальники

Додаткова інформація:

Під торговою маркою Payen американський концерн Federal Mogul виробляє високоякісні прокладки і ущільнення для автомобільних двигунів.

Історія компанії Payen починається з 1890 року, коли у Франції об'єдналися кілька підприємств з виробництва запчастин. Свою сучасну назву компанія отримала в 1906 році від імені її тодішнього керівника – Етьєна Паєна. У той період фірма спеціалізувалася на виробництві шайб з азбесту і міді. Через рік було відкрито відділення компанії Payen в Лондоні, яке стало займатися виготовленням азбестових і мідних прокладок. В період закінчення Першої світової війни компанія Payen була вже лідером у сфері виготовлення прокладок ГБЦ.

У 1924 році фірма Payen була перейменована в J.Payen Limited. У цей період в асортименті підприємства було вже 30 видів прокладок головки блоку циліндрів. Через рік компанія була куплена Едвіном Купером, власником фірми Edwin Cooper & Co. На початку 30-х років виробничі майданчики Payen займали територію в 44 тисячі квадратних футів, а кількість співробітників компанії досягала 300 чоловік. Щорічно з конвеєрів Payen сходило понад 600 тисяч одиниць продукції.

На основі компаній J.Payen Limited та Edwin Cooper & Co. в 1935 році була утворена група компаній Engineering Components Ltd. У період Другої світової війни новостворена компанія була в підпорядкуванні Міністерства Авіаційної Промисловості Великобританії. У цей час компанія почала виготовляти бензинові та оливні автомобільні фільтри для потреб англійської військової авіації. В середині 40-х компанія Payen включила в свій асортимент нові види автозапчастин – сальники і сальникові набивки. По завершенню військових дій для продажу ущільнень на автомобільному ринку групою Engineering Components Ltd. була створена компанія Super Oil Seals & Gaskets Ltd.

У 1948 році на основі компаній Engineering Components Ltd. і Byrne & Blackford Pty Ltd. була заснована компанія Payen, Byrne & Blackford Pty Ltd. Незважаючи на всі зміни, які відбувалися в історії компанії – об'єднання, поглинання, перейменування, власники підприємств ніколи не змінювали назву торгової марки Payen, залишаючи її, як гарантію високої якості вироблених під цим брендом продуктів.

1950 рік став двічі значущим в історії Payen: компанія відкрила в Індії спільне підприємство, яке почало виробляти прокладки Payen Talbros Private Ltd. і стало офіційним постачальником автозапчастин для найбільших концернів Rolls Royce і Humber. У 1952 році була заснована компанія Payen Sealtite Gaskets, яка спеціалізувалася на поставках прокладок на ринок запчастин Південної Африки. Протягом 60-х років компанія Payen відкриває представництва в Новій Зеландії, Італії, Ірані. В результаті – група компаній Engineering Components Ltd. стала провідним виробником азбестової продукції в світі. У 1998 р. найбільший американський концерн з виробництва запчастин Federal Mogul став власником компанії і торгової марки Payen.

На сьогоднішній день під торговою маркою Payen виробляються наступні види автомобільних запчастин: прокладки головки блоку циліндрів, комплект болтів ГБЦ, прокладки піддону картера, прокладки клапанної кришки, сальники, прокладки впускного / випускного колектора та багато іншого. Всього в асортименті Payen більше 10000 найменувань продукції, яка поставляється в 100 країн світу. Всі запчастини Payen мають гарантовану високу якість, підтверджену сторічним досвідом та постійними розробками і випробуваннями фахівців компанії.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• Прокладки і комплекти прокладок двигуна

• Сальники валів

Бренди: