LKQ ELIT

AE (Absolute Excellence) – система газорозподілу

Найменування: Federal-Mogul Corporation

Країна: США

Створення, резиденція: 1899 р., Детройт, (штат Мічиган), США

WEB: www.federalmogul.comwww.fmecat.eu

Сертифікати: SO 9001, 9002

Первинне виробництво: Постачає свою продукцію на всі основні виробництва легкових і вантажних автомобілів світу.

У 1986 році група компаній AE відкрила свій завод в Індіані, на середньому заході США. В кінці 1980-х років групою AE були придбані нові заводи у Великобританії, США, Франції, Італії, Південній Кореї, Індії, Австралії та Південній Америці. У 1989 році компанії Hepworth & Grandage і Wellworthy заявили про своє повне злиття, заснувавши компанію AE Piston Products Ltd з сукупним оборотом в 125 млн. фунтів стерлінгів на рік. Група компаній AE має величезний авторитет і повагу в сфері ринку запасних частин. Підрозділ компанії Wellworthy Service займається операціями з оптової торгівлі існуючими компонентами. Традиційно запасні частини AE поставляються на автомобільні складальні конвеєри всіх англійських автовиробників: Austin, Rover, Leyland, Vauxhall, Talbot, Rolls-Royce, Massey-Ferguson та англійського відділення FORD.

Зараз АЕ Group об'єднує 24 виробничі компанії у Великобританії, Франції, Італії, Німеччині та Південній Африці, разом з компаніями і власниками ліцензій асоціації ще в 13 країнах. Будучи одним з визнаних лідерів у виробництві компонентів двигунів, група АЕ застосовує найбільш передові технології і найдосконаліші методи контролю якості своїх запчастин. Над розробкою нової продукції працює 136 фахівців в офісі науково-дослідного центру AE – Developments Limited. Крім того, 420 фахівців працює над новою продукцією в лабораторіях компаній Glacier, Wellworthy і Hepworth & Grandage. Компанії входять в АЕ Group як виробники, і вносять істотний внесок в технологічний прогрес усього світового ринку запасних частин. Основний бізнес групи компаній АЕ пов'язаний з виробництвом і продажем компонентів точного машинобудування для авіації, автомобілів, двигунобудування та інших промислових галузей. У 1983 р. обсяг обороту компанії в усьому світі склав 370 млн. фунтів стерлінгів, роботою в компанії були зайняті 16 тисяч чоловік. В 1995 році компанія AE входить в концерн Federal Mogul, в одне з найбільших об'єднань-виробників запчастин світової автопромисловості, з більш ніж зі 100-річною історією і оборотом понад 7 мільярдів доларів на рік.

Наша компанія Механіка, займаючись ремонтом двигунів і продажем запчастин для моторної групи, не могла обійти стороною такого іменитого постачальника як AE. Такого розмаїття товарів і товарних груп немає, мабуть, ні в одного з наших постачальників. Під маркою AE (в рекламних цілях позиціонується як «Absolute Excellence», тобто в перекладі «Абсолютна Перевага») ми, починаючи з 1999 року, реалізуємо: клапани, вкладиші, розподільні вали, ремені ГРМ, поршні, гільзи, поршневі кільця, водяні насоси та багато іншого. Absolute Excellence виробляє запчастини, для легкових і вантажних автомобілів європейських і японських виробників. В асортименті AE є майже все для ремонту двигуна!

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• клапани

• напрямні

• пружини і приладдя

• розподільні вали

• штовхачі

• коромисла і аксесуари

 

Бренди: