LKQ ELIT

Sachs – деталі та комплекти зчеплення

Найменування: Sachs

Країна: Німеччина

Створення, резиденція: 1895 р., Швайнфурт, Німеччина

WEB: www.sachs.dewww.zf.com

Сертифікати: ISO / TS 16949: 2002, ISO 9001

Первинне виробництво: Sachs є партнером з розвитку і постачальником оригінальних запчастин для більшості виробників легкових і вантажних автомобілів.

 

Основні дані:

• Провідний у світі виробник систем зчеплення

• Висока частка первинної продукції, що постачається на конвеєр

• Sachs робить зчеплення для Ferrari F1

Історія

Компанія була заснована в 1895 році такими людьми як Фіхтель і Сакс. На самому початку компанія виробляла компоненти для велосипедів і кулькові підшипники. Компанія досягла багато чого вже, і з цього часу має ряд патентів. Приблизно в 1926 році почав змінюватися графік виробництва, виробництво кулькових підшипників було продано SKF, і компанія Fichtel - Sachs приступила до виробництва муфт і демпферів для зростаючої автомобільної промисловості. Після війни вони почали бурхливе розширення і відновлення бізнесу, і в 1952 р. був відкритий перший закордонний завод в Сан-Паулу, Бразилія. На сьогоднішній день компанія має 52 заводи у 18 країнах. Компанія протягом декількох десятиліть є одним з провідних постачальників первинної продукції всіх основних марок автомобілів і має сильні позиції на ринку запасних частин. У 1998 р. з’явилася дочірня компанія ZF Sachs Race Engineering. Ця компанія спеціалізується на розробці, виробництві і продажу спортивного зчеплення і амортизаторів. Поставляє свою продукцію в усі області автоспорту, включаючи Формулу 1, де є постачальником шести команд (наприклад, Scuderia Ferrari) і отримує своє визнання в гонках 24 години Ла-Мана, Париж - Дакар, WRC та ін.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

Sachs – Зчеплення і їх окремі компоненти, комплекти зчеплення, маховики, двомасові маховики, робочі та головні циліндри зчеплення, муфти кабелів і труб, віскомуфти.

Sachs Performance – висока продуктивність систем зчеплення для високого навантаження, тюнінгу, автоспорту. Посилене шасі, підшипники, амортизатори, захисні заслінки, ресори, зчеплення, амортизатори кабіни, підвіска зі змінною висотою дорожнього просвіту транспортних засобів.

Lemförder – кермові наконечники осей і рульового управління, поперечні і поздовжні тяги осі, гумово-металеві вироби – для збереження двигуна, коробки передач, підрамника.

ZF – контроль, підсилювачі керма і насоси ГПК, рульове управління з електричним приводом.

Протягом понад 100 років активної роботи Sachs, компанія стала одним з провідних постачальників автомобільної промисловості. Це також приносить десятки, а може й сотні патентів і цікаві дизайнерські рішення для марки Sachs (наприклад, саморегулюючі притискна пластина - Xtend, Dynastart обладнання, амортизатор Nivomat, Shocktester), Lemförder (кульовий шарнір осі).

Бренди: