LKQ ELIT

Airtex – насоси системи охолодження

Найменування: Airtex Products S.A.

Країна: Іспанія

Створення, резиденція: 1953р., Сарагоса, Іспанія

WEB: www.airtex.es

Сертифікати якості: ISO / TS 16949: 2002

Первинне виробництво: Найбільший постачальник для світових виробників, таких як Ford або General Motors. Протягом багатьох років на ринку насоси Airtex завоювали свою популярність як насоси найбільшого постачальника на вторинному ринку.

Основні дані:

• OE якість

• Відмінне співвідношення ціни та якості

 

Додаткова інформація

Компанія Airtex Products SA, заснована в Сарагосі в 1953 році, з моменту свого створення була безпосередньо пов'язана з автомобільною промисловістю, як виробник водяних насосів.

В даний час Airtex є підрозділом американського товариства ASC Industries, Inc. ASC є світовим лідером з виготовлення насосів для виробників оригінального устаткування, які працюють в Європі, США, Мексиці і Китаї. Airtex Products SA є виробником високоякісних водяних насосів, сертифікованих у відповідності ISO / TS 16949, що є необхідною умовою для поставки частин на конвеєр.

Airtex розробила унікальні технології та інноваційні системи, вводить революційні стандарти якості продукції та обслуговування клієнтів.

Для європейського ринку, Airtex пропонує понад 700 насосів охолодження і більше 200 для Азіатського і Японського парку автомобілів. Крім того, розробляється Водяний насос для майбутніх автомобілів: електричний водяний насос для бензинових і дизельних двигунів, а також для найсучасніших засобів, що працюють на водні.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• Насоси системи охолодження

• Комплекти ГРМ з насосом системи охолодження

 

Бренди: