LKQ ELIT

SIL – насоси системи охолодження

 

Найменування: Industrie Saleri Italo s.p.a.

Країна: Італія

Створення, резиденція: 1953 р., Лумезане, Італія

WEB: www.saleri.it

Сертифікати якості: ISO / TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001

Первинне виробництво: Saleri є партнером з розвитку і постачальником для автомобільних компаній, таких як Fiat, BMW, Ford та ін.

Основні дані:

• Водяні насоси на останні новинки автопрому

• Широкий спектр, майже 1000 артикулів

• Розвиток і партнерство спільно з BMW, Fiat, Ford

Додаткова інформація

Industrie Saleri – заснована в 1942 році в італійському Лумезане, як сімейний бізнес. Saleri спеціалізується на розробці, проектуванні і виробництві водяних насосів для автомобільної промисловості. В даний час компанія є постачальником для більшості великих європейських виробників автомобілів і провідних дистриб'юторів ринку автозвпчастин.

Saleri використовує найсучасніші CNC робочих станцій. Ці пристрої дозволяють робити постійний моніторинг всіх цінностей, щодо продуктивності та якості параметрів. Установка повністю автоматизована з постійним контролем всіх пропонованих розмірів і цінності. Надійність готової продукції гарантується серією тестів (тест на витік, опір обертанню та ін.), яким піддається 100% продукції.

Saleri поставляє насоси для своїх клієнтів на п'яти континентах. Пропонується один з найширших асортиментів на вторинному ринку, програма включає в себе понад 1000 різних видів водяних насосів, що охоплюють парк, як європейських, так і азіатських ринків.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• насоси системи охолодження

Бренди: