LKQ ELIT

Турбокомпресори

 

Honeywell Turbo Technologies

GARRETT

Історія компанії Garrett почалася в 1936 році, коли молодий чоловік на ім'я Кліф Гарет вирішив відкрити свою власну компанію під назвою Garrett AiResearch. Кліф, за фінансової підтримки двох друзів знімає офіс з однією маленькою кімнатою на околиці Лос Анджелеса. Так починалася історія компанії, яка пізніше буде відома всьому світу під ім'ям Garrett Corporation.

Компанія Garrett Corporation за довгі роки на турборинку зарекомендувала себе як надійний, перевірений партнер з якісною продукцією. В даний момент на заводах фірми Garrett працює понад 6000 чоловік і випускає турбокомпресори для провідних виробників двигунів і автомобілів, в числі яких провідні виробники – Audi, BMW, DaimlerChrysler, DDC, Fiat, Ford, International Truck Co, Peugeot, Renault, Saab, Volkswagen.

Сьогодні Garrett – це одна з провідних компаній з виробництва турбокомпресорів в світі. Компанія продовжує розвивати і модернізувати турбокомпресори для сучасних автомобілів. На даний момент Garrett виробляє більш ніж 30000 турбокомпресорів в день. І ви знаєте, що імені Garrett можна довіряти.

BorgWarner Turbo Systems                           

3K                                                                        

SCHWITZER

 

До складу корпорації BorgWarner Turbo Systems входять відомі торгові марки KKK (3K) і SCHWITZER, які на сьогоднішній день є світовими лідерами з виробництва турбін потужністю від 20 до 1200 кіловат. BORG WARNER TURBOSYSTEMS пропонує весь спектр турбін KKK і SCHWITZER, які широко застосовуються на дизельних і бензинових двигунах легкових і вантажних автомобілів, стаціонарних моторах, двигунах дорожньої, корабельної та іншої спецтехніки.

Турбіни KKK і SCHWITZER встановлюються на авто таких марок як VOLVO, SCANIA, MERCEDES, AUDI, VW, VOLVO PENTA, DEUTZ, MAN, Ford Iveco і багатьох інших. Сьогодні великий досвід, накопичений роками, і найдосконаліші конструкторські центри дозволяють компанії BorgWarner Turbo Systems підтримувати стабільно високий рівень якості, якій довіряють всі провідні світові виробники автомобілів.

ККК, або як ще називають 3K – це відомий бренд корпорації Borg Warner Turbo Systems, який виготовляє турбокомпресори в Німеччині. Якість турбін KKK перевірено роками, і позитивні відгуки про них надходять не тільки від власників легкових і вантажних автомобілів, але і від великих суднобудівників, які вже протягом тривалого часу використовують турбіни цього бренду.

Про якість продукції компанії ККК говорить також і той факт, що турбокомпресори цього бренду встановлюються на таких відомих марках автомобілів як: Audi, Porsche, VW, Seat, Renault, Citroën. Все це говорить про те, що ставши власником турбокомпресора KKK, Ви завжди зможете розраховувати на надійність і бути впевненим в тому, що турбокомпресор буде працювати ефективно при будь-яких умовах і обставинах.

Під брендом SCHWITZER компанія Borg Warner Turbo Systems виготовляє турбокомпресори практично для всіх типів, класів і марок транспортних засобів. Досвідчені інженери компанії дуже часто впроваджують в свої продукти нові інноваційні рішення, які виводять їх продукцію на найвищий рівень надійності, економічності та ефективності.

Також не менш важливою перевагою турбін виробництва SCHWITZER є їх ціна. Незалежно від того, хочете Ви купити турбіну до вантажівки або до спецтехніки, турбіна SCHWITZER завжди буде ідеальним рішенням при виборі оптимального продукту, якщо виходити з основних показників ціна \ якість.

В асортименті компанії BR Turbo Ви завжди зможете знайти найширший асортимент турбін Borg Warner, а з каталогу, розміщеного на сайті, Ви можете підібрати найбільш підходящу для Вас турбіну SCHWITZER або KKK. У разі виникнення труднощів з вибором можете звернутися до нашого фахівця, який допоможе підібрати турбіну за бажаними для Вас параметрами і технічними характеристиками.

MHI Equipment Europe (MITSUBISHI)                

 

Mitsubishi – один з лідерів у виробництві турбокомпресорів для бензинових і дизельних двигунів. Турбіни Mitsubishi використовують такі концерни, як Saab, Chrysler, Volvo, Ford, Opel, звичайно ж сам Mitsubishi, і багато інших.

Турбіни Mitsubishi – це символ визнання японських технологій виробниками автомобілів по всьому світу.

 

IHI Corporation (IHI)                                                        

 

Японська компанія, що займається виробництвом кораблів, авіаційних двигунів, турбокомпресорів для автомобілів, котлів і електростанцій. У 1945 році, після того як компанія Ishikawajima Hirano Shipyard змінила кілька назв, була заснована компанія Ishikawajima Heavy Industries Co., Ltd, але в результаті того, що в 1954 році від компанії відокремилася Harima Shipbuilding Engineering Co., Ltd., була заснована нова компанія, яка стала називатися Kure Shipbuilding Engineering Co., Ltd.

У 1986 році всесвітньо відома компанія Honda спроектувала і створила найпотужніший двигун за всю історію Формули 1, і цей агрегат був «побудований» з використанням турбокомпресора IHI.

В кінці 2007 року компанія змінила свою назву на IHI Corporation