LKQ ELIT

NGK – свічки запалювання

Виробник: NGK Spark Plug Co., Ltd.

Країна: Японія

Створення, центральний офіс: 1936 р., Нагоя, Японія

WEB: www.ngk.de

Основні данi:

• Найбільший в світі виробник свічок запалювання і розжарювання

• Найбільша частка поставок заводської комплектації

• У 2013 році обраний Merceds Benz постачальником для первинних поставок на найновіші і найсучасніші дизельні мотори керамічних свічок розжарювання NTK

• Визнаний постачальник свічок для мототехніки

• Посилена пропозиція свічок розжарювання D-Power з широким покриттям ринку

Додаткова інформація:

Свічки V-Line регулярно адаптуються до автомобільного парку. Сьогодні в серії налічується 39 типів свічок запалювання, тому завжди знайдеться оптимальна свічка для більш ніж 4 000 варіантів автомобілів, що відповідає охопленню ринку майже на 90%.

Три чверті асортименту відноситься до заводської комплектації. Поряд зі стандартними свічками запалювання, серія V-Line містить також платинові свічки запалювання або подвійні платинові свічки запалювання. 22 типи свічок V-Line відрізняються запатентованим V-подібним вирізом в середньому електроді, який істотно оптимізує згоряння.

Таким чином, свічки запалювання V-Line не тільки дозволяють ефективно працювати, а й завдяки надійності запалювання і потужності двигуна сприяють захисту навколишнього середовища.

Iridium IX – альтернатива для підвищеної потужності Ці свічки запалювання підвищеної потужності із середнім електродом з благородного металу іридій застосовуються багатьма виробниками для заводської комплектації. Вони були розроблені спеціально для новітніх рухових технологій, але і для старих моделей вони представляють альтернативу стандартним типам, щоб повністю використовувати резерви потужності. Особливості: Матеріал електрода іридій майже нечутливий до електроіскрової ерозії. Іридій дозволяє виготовляти особливо тонкі середні електроди діаметром всього 0,6 мм. При тонких середніх електродах надходить більше займистої суміші для іскри запалювання. Це дає надійне запалення і поліпшене поширення фронту вогню.

Асортимент свічок розжарювання D-Power містить 66 свічок і завжди пропонує ідеальне рішення майже для всіх варіантів застосування в автомобілі. Таким чином покривається майже 90% європейського парку дизельних автомобілів. Свічки розжарювання D-Power забезпечують швидкий і екологічно безпечний холодний запуск, навіть при найнижчих температурах. Це тому, що вони мають ноу-хау провідного постачальника свічок розжарювання.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• Свічки запалювання – легкові та комерційні автомобілі, легкові автомобілі з LPG, мотоцикли, включаючи водні, скутери

• Свічки розжарювання – легкові та комерційні автомобілі

• Серія свічок запалювання V-line – посилена пропозиція для легкових автомобілів з підвищеною надійністю запалювання

• Iridium IX – свічки запалювання найвищої якості з тривалим терміном служби

• D-Power – свічки розжарювання. Силовий пакет – гарантують надійне і швидке запалювання навіть при екстремально низьких температурах. При запуску вимагають набагато менше струму. Гальванізоване покриття корпусу, завдяки чому свічки практично не іржавіють.

• Для автосервісу компанія NGK поставляє запчастини ідентичної якості, як і для заводської комплектації вже незабаром після запуску серії.

• Наявність 100% асортименту на центральному складі

Бренди: