LKQ ELIT

SKF – натяжні, обвідні ролики, комплекти

Виробник: SKF Ložiska, a.s.

Країна: Швеція

Створення, центральний офіс: 1907 р., 110 підприємств в 28 країнах світу

WEB: www.skf.com

Сертифікати: ISO / TS 16949, ISO 9000, QS 9000, ISO 14001

Основні дані:

• Найвища якість від найбільшого в світі виробника підшипників

• Широкий асортимент всіх типів шківів і ременів натягу

Примітки:

Компанія SKF є найбільшим в світі виробником підшипників і ущільнень. SKF була заснована в 1907 році у Швеції, і вже з самого початку була націлена на високу якість своєї продукції і послуг, розвиток і маркетинг. Результати виявлених зусиль в області наукових досліджень і розвитку, призвели до збільшення кількості інновацій, а також появи нових стандартів у світі підшипників і супутньої продукції. SKF в 1926 році заснувала дочірню компанію АБ "Вольво", яка спочатку виробляла автомобільні підшипники і експериментальні автомобілі.

Автомобіль Volvo з 1935 року стає незалежним. SKF на своїх 110 підприємствах в світі має близько 40 000 співробітників. Представництво SKF на чеській території існує з 1919 року.

В даний час понад 80 мільйонів легкових і легких службових авто їздять на підшипниках SKF – це більше, ніж всі інші марки разом узяті.

SKF технічно співпрацює з Ferrari F1 з 1947 року. Це один з найтриваліших періодів співпраці з Формулою 1. Сучасний monopost Ferrari F1 охоплює 150 компонентів з SKF.

SKF перша, навіть раніше, ніж ОЕ, представила концепцію набору колісних підшипників і концепцію набору шківів з ременем.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• Окремі шківи для розподільних і навісних систем

• Водяні насоси

• Набори колісних підшипників

• Верхня прокладка глушника

• Набори пилонепроникних ущільнень з обмежувачем (пильовики)

Бренди: