LKQ ELIT

Elstock – компресори кондиціонерів

Найменування: ELSTOCK

Країна походження: Данія

Створення, резиденція: 1979 р., Сілкеборг

Первинне виробництво - довідка: Компанія протягом десятиліть є одним з найбільших груп з переробки насосів в Європі

Сертифікати якості: ISO 9001, TS 16949: 2002

WEB: www.elstock.net

Основні дані:

З 1979 року ELSTOCK була зосереджена для вторинного виробництва автомобільної продукції. Сьогодні ELSTOCK є визнаною ринком провідних автомобільних брендів, добре відомих в післяпродажному обслуговуванні автомобілів по всій Європі. В рамках Borg Automotive, однією з найбільших груп з переробки насосів в Європі, ELSTOCK заснована в м. Сілкеборг, Данія, яка виконує післяпродажне обслуговування автомобілів через мережу дистриб'юторів і оптовиків по всій Європі.

Якщо ваш гараж встановлює відновлені частини у вашому автомобілі, то ви робите свій внесок в мінімізацію викидів CO2 і споживання енергії. Інститут Фрауенхофер (www.fraunhofer.de) підрахував, що економить переробку, не менше 85% енергії використовується в створенні оригінального продукту за перший раз. Продукт завжди можна повторно розплавити. Ми можемо повторно використовувати основні частини до 6-7 разів, що зменшує кількість металобрухту на звалищі.

Замінний продукт у вашому портфелі не тільки відповідає екологічним мисленням, а також робить ваш бізнес успішним. Не існує компромісів щодо якості, всі наші запчастини пройшли перевірку на відповідність стандартам OE. Ви зустрічаєте новітні тенденції в споживчій поведінці в бізнесі, де утилізація виступає в якості критерію прийняття рішень, що є значним в майбутньому.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• Компресори кондиціонерів

Бренди: