LKQ ELIT

ELF

ELF

На даний момент ELF є одним з трьох провідних підрозділів найбільшого світового концерну TOTALFINAELF. Об'єднання трьох компаній – Total, Fina і ELF в один концерн відбулося в 1999 році. Розглянемо історію компанії ELF більш докладно.

Витоки створення компанії ELF – у Франції 18 століття. Досвід в області виробництва мастильних матеріалів об'єднання ELF Acquitane починається з 18 століття, коли Людовик XV своїми королівськими указами наказав застосовувати Печельбронські французькі мастильні матеріали. Саме в містечку Печельброн, в 1919 році, була створена школа нафтопродуктів, що є попередницею сучасної Вищої національної школи нафтопродуктів і двигунів.

Після закінчення Першої світової війни, для забезпечення надійних поставок нафти і газу в країну, уряд Франції почав здійснювати роботи з розвідки цих ресурсів. Засновуються керовані державою синдикати, яким було доручено розвідувати ресурси нафти і газу як на території Франції, так і за кордоном.

В 1930 році у Франції була розгорнута широкомасштабна програма з метою забезпечення надійних джерел енергії. Наступна сторінка в історії "Elf" була написана 14 липня 1939 року. В той день у Франції, в Сен-Марсі в Аквітанії, було знайдено газове родовище. Це відкриття підтвердило надії, які плекали в країні.

Продукти групи Elf, які виготовлялися і продавалися на ринку, належали торговим маркам великої кількості різних фірм.

1967 – рік народження компанії ELF. День народження ELF відомий точно – це ніч з 27 на 28 квітня 1967 року. У цю ніч було оголошено фірмовий знак і емблема ELF. До ранку на станціях технічного обслуговування "Уніон Женерал де Петроль", що утворюють дистриб'юторську мережу, з'явилися намальовані гігантські "червоні кола".

Успіх на ринку нового концерну нафтопродуктів, який об'єднав окремі компанії, був величезним. Після такого успішного об'єднання в 1970 році ELF придбав ще одну з найбільших французьких компаній Antar з її трьома нафтопереробними підприємствами і широкою мережею роздрібної торгівлі.

Пізніше нафтогазовий підрозділ ELF розширюється, реструктуризується, будуються нові підприємства. У 1976 році, після реорганізації структури підприємств, була заснована материнська компанія групи ELF – Societe Nacionale ELF Aquitane.

У сьомому десятиріччі ELF активно розширювала діяльність, відшукуючи і освоюючи нові родовища в Північному морі, Нігерії, Тунісі, Нідерландах, Іраку, Камеруні, Італії та інших місцях. У 1981 році група ELF придбала компанію Texasgulf, що виготовляє сірку, і тим самим зміцнила свою частку на ринку США.

Для посилення своїх міжнародних позицій ELF Aquitane прагне розширювати види своєї діяльності, покращувати якість в уже існуючих напрямках, збільшувати ефективність роботи. Група ELF дуже активно працює в галузі створення нових технологічних процесів і продуктів.

Постійний розвиток – один з головних принципів компанії ELF.

Діяльність групи ELF постійно охоплює нові ідеї, призначені для вдосконалення продуктів, технологічних процесів і захисту природи. З самого початку своєї діяльності науково-дослідні групи компанії постійно покращували якість палива і мастильних матеріалів ELF і створювали нові продукти. Використовуючи автомобільні гонки, особливо Формулу-1, як прекрасний привід для випробування якості виробів компанії, група ELF розширила спектр своїх фірмових виробів у всіх областях застосування. При цьому компанія намагається не тільки підвищити вимоги, які пред'являються до ефективності роботи і технології, а й прагне збільшити безпеку, а також поліпшити стиль життя споживачів, ототожнюючи назву ELF з певними знаннями, духом, досвідом і професіоналізмом.

У 1999 році концерн ELF об'єднується з іншим Французьким концерном TOTALFINA.

На сьогоднішній день компанія TOTALFINAELF займає четверте місце серед провідних світових виробників нафтопродуктів. Спектр її діяльності простягається від видобутку і переробки нафти до маркетингу широкого асортименту готової продукції.

Роботу підприємства характеризують такі показники:

- високий авторитет у нафтохімічній і газовій промисловості;

- діяльність в більш ніж 100 країнах;

- 30 нафтоперегінних заводів і 30 заводів з виробництва мастильних матеріалів по всьому світу;

- реалізація продукції через більш ніж 20 000 центрів обслуговування.

Відмінна якість мастильних матеріалів ELF, FINA і TOTAL – це результат величезної науково-дослідницької роботи і високотехнологічного виробництва підрозділів компанії TOTALFINAELF LUBRIFIANTS. Бюджет на науково-технічні розробки перевищує 700 млн. євро. Понад 6000 чоловік інженерно-технічного персоналу зайнято в більш ніж 20 дослідницьких центрах. Пріоритет компанії – розробка найбільш екологічно чистих видів пального і паливозберігаючих мастильних матеріалів.

Офіційний сайт компанії: http://www.lubricants.elf.com/