LKQ ELIT

VDO

VDO

Історія компанії VDO починається в 1920 році, коли Адольф Шіндлінг (Adolf Schindling) з двома партнерами заснував невелику фірму в Німеччині у Франкфурті-на-Майні. Основним напрямком діяльності VDO стало виробництво автомобільних тахометрів і наборів автомобільного інструменту. У цих напрямках VDO змогла стати одним з найбільших постачальників в світі.

Друга світова війна завдала великої шкоди фірмі, втім, як і всій німецькій промисловості, але VDO змогла оговтатися і вже до 50-х років міцно «стати на ноги».

У 60-х роках VDO виходить на американський ринок, почавши у 1966 році постачати інструменти в роздрібні магазини США. У 1973 році компанія випускає на біржу свої акції і стає акціонерним товариством VDO Adolf Schindling AG.

У 1977 році VDO будує свій перший завод в Північній Америці в місті Вінчестер. У 1981 році компанія VDO засновує в США спільне виробництво з найбільшою японською корпорацією YAZAKI (зараз YAZAKI має філії в 38 країнах світу, в компанії працює понад 150 тисяч осіб). Співпраця з YAZAKI тривала 15 років і тільки в 1996 році японці відкрили своє власне підприємство в США.

У 1991-1994 роках великий німецький концерн Mannesmann AG купує компанію VDO, який з 1997 року став називатися Mannesmann VDO AG. У 1998 році Mannesmann купує концерн Philips, який вирішив припинити виробництво автомобільної аудіотехніки, його відповідний підрозділ – Philips Car Audio, який увійшов до складу відділення VDO.

У 2000 році, після ворожого поглинання німецького концерну британським телекомунікаційним гігантом – компанією Vodafone Group, концерн Mannesmann перестав існувати. Напрями діяльності, які не були цікаві Vodafone, були розпродані фірмам BOSCH, SALZGITTER, SIEMENS. Якраз компанія SIEMENS і придбала підрозділи з виробництва автомобільних комплектуючих (колишні компанії VDO Adolf Schindling AG і Boge GmbH).

Таким чином, до кінця 2002 року сформувалася нова компанія – Siemens VDO Automotive Corporation, зареєстрована в США. Через 5 років у 2007 році концерн Siemens AG вирішив позбутися автомобільної тематики у своєму «портфелі», продав компанію Siemens VDO концерну Continental AG і був перетворений у компанію Continental Automotive GmbH.

Зараз компанія Continental Automotive GmbH (Siemens VDO) входить в десятку найбільших постачальників комплектуючих для автоіндустрії. Вона має майже 140 підрозділів в 34 країнах світу, в ній працює більше 50 тисяч людей. Незважаючи на реєстрацію компанії в США, її штаб-квартира знаходиться в Німеччині. Річний оборот компанії перевищує 8 мільярдів доларів.

Компанія Continental Automotive GmbH здійснює поставки автозапчастин на конвеєри багатьох найбільших автовиробників. Більше половини обороту фірми припадає на таких виробників як DaimlerChrysler (Mercedes, Chrysler та ін.), BMW, VGA (VW, Audi, Skoda, Seat), Ford та General Motors. Великими клієнтами є PSA (Peugeot, Citroen), Opel, Honda, Fiat і багато інших. Варто відзначити, що всі деталі виробляються під колишнім брендом «Siemens VDO».

На сьогоднішній день діяльність компанії Continental Automotive GmbH ділиться на 4 напрямки:

  • Powertrain — паливна апаратура (бензонасоси, дросельні заслінки, системи прямого впорскування) та ін.
  • Chassis & Carbody — електричні мотори, різне обладнання для систем безпеки та ін. 
  • Interior & Infotainment — інформаційні та навігаційні прилади, автомагнітоли під маркою VDO Dayton та ін.
  • Service & Special Solutions - телематичні системи для транспорту і флоту та ін.