LKQ ELIT

MANN-FILTER

MANN-FILTER

Про компанію:

Фільтри торгової марки MANN-FILTER – це висока якість, надійність та інноваційний підхід до модернізації товарного асортименту. Науково-дослідницька місія компанії MANN + HUMMEL є одним з чинників успіху марки. Кваліфіковані фахівці постійно працюють над розробкою інноваційних рішень в сегменті фільтруючих продуктів. Як результат, споживач отримує надійні системи фільтрів MANN-FILTER, які відрізняються високою технологічністю і екологічною безпекою.

Асортимент фільтрів MANN-FILTER:

Продукція компанії постачається на складальні конвеєри світових автомобілебудівників, таких як: GM, MB, PORSCHE, VOLKSWAGEN, FIAT, AUDI, RENAULT, FORD, SAAB, BMW, PSA, NISSAN, SEAT, IVECO, CITROEN, LANDROVER, та ін.

Виробництво:

Виробничі потужності MANN-FILTER функціонують в таких країнах, як: Великобританія, Сінгапур, Аргентина, Бельгія, США, Франція, Мексика, Іспанія, Чехія і Японія.

Якість:

Компанія MANN-FILTER є не тільки провідним партнером у сфері розробки і виробництва комплексних систем фільтрації для міжнародної автомобільної промисловості, а й постачає продукцію всесвітньо відомого бренду MANN-FILTER на споживчий ринок для обслуговування більшості транспортних засобів по всьому світу. Асортимент продукції MANN-FILTER також відповідає найвищим стандартам якості і послуг, що виконують вимоги замовників - автовиробників.

Гарантія якості MANN-FILTER підтверджується безліччю сертифікатів-грамот від провідних автовиробників, а саме:

· Постачальник року в 2009 році на конвеєр VWGroup;

· 17 років поспіль постачальник на конвеєр GM;

· Постачальник року в 2013 році на GM.

Факти і цифри: успіх чорним по білому

Успіх компанії можна описати великою кількістю слів або декількома цифрами: більш ніж 60 філій по всьому світу, понад 16 000 співробітників, і продажів, за звітами, приблизно на 2,8 мільярда євро в 2014 році. Все це робить компанію "гравцем світового масштабу", а також і справжнім лідером у всіх областях, пов'язаних з фільтрацією.