LKQ ELIT

Metgum

Metgum

Українське підприємство під торговою маркою "MetGum" виробляє гумово-металеві автозачастини для іномарок (сайлентблоки, пильовики, втулки стабілізатори, подушки двигуна і ресор та інші гумово-технічні вироби), до автомобілів моделей, найбільш поширених на території України, відповідно до технічних умов затверджених Держстандартом України.

Одним з основних видів продукції компанії "MetGum" є сайлентблоки. Сайлентблок являє собою гумово-металевий шарнір, що складається з зовнішньої і внутрішньої втулок і еластичної вкладки розташованої між ними. Найчастіше, в якості вкладки між втулками, використовують гуму. Сайлентблок було придумано для зменшення деренчання і коливань на з'єднаннях деталей в рухомих механізмах. Найбільш активне використання сайлентблок отримав в конструкції підвіски автомобіля і служить в якості механізму для пом'якшення ударних навантажень. Сайлентблок у справному стані забезпечує як радіальну і кутову, так і осьову податливість. Гумово-металеві шарніри використовуються в передній і задній підвісці. У передній підвісці – це сайлентблок важеля, підрамника, втулка стабілізатора поперечної стійкості, подушка двигуна або коробки передач. У задній підвісці – сайлентблок задньої балки, реактивної тяги, поздовжнього і поперечного важеля, подушка ресори.

Використання якісної сировини і матеріалів, а також застосування власних розробок і ноу-хау дозволяють виготовляти якісну продукцію, адаптовану саме під вітчизняні дороги. Ми не прагнемо до мінімальних цін – ми прагнемо до високої якості! Саме тому сайлентблоки ТМ «MetGum» за майже три десятиліття на ринку автозапчастин зарекомендували себе з найкращого боку. Сайлентблоки ТМ «MetGum» конструктивно і якісно виграють в порівнянні з ідентичними деталями інших виробників.