LKQ ELIT

NGK

NGK

NGK Spark Plug Co., Ltd. – провідний у світі виробник свічок запалювання і свічок розжарювання. Штаб-квартира компанії NGK Spark Plug Co., Ltd. знаходиться в м. Нагоя, Японія.

Компанія NGK Spark Plug Co. Ltd. була заснована в жовтні 1936 року в Японії. Назва компанії NGK (NIPPON GAISHI KAISYA) перекладається як японська ізоляторна фабрика.

В даний час компанія NGK має заводи і торгові представництва в усіх частинах світу. 5 заводів компанії розташовані в Японії і 15 – в інших країнах. Компанія NGK постійно працює над створенням нових технологій, витрачаючи щорічно близько 10% свого обороту на наукові дослідження і нові розробки.

Компанія NGK співпрацює з провідними світовими виробниками авто- і мототехніки, поставляючи свою продукцію на складальні конвеєри. Серед клієнтів компанії – Audi, Alfa Romeo, Bentley, BMW, DaimlerChrylser, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Jaguar, Lancia, Mazda, Mitsubishi, Opel, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo та ін. За даними компанії NGK більше 87% всіх світових виробників легкових автомобілів вибирають свічки запалювання NGK для першої комплектації.

 

СВІЧКИ АВТОМОБІЛЬНІ NGK У РОЗДРІБ – ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44