LKQ ELIT

Textar

Textar

Веб-сайт: www.textar.com

Гальмівні системи Textar поставляються для найсучасніших автомобілів і відповідають стандартам якості O.E. Асортимент продукції Textar налічує понад 1000 гальмівних дисків і є ідеальним вибором на ринку запчастин.

Асортимент Textar налічує понад 320 найменувань гальмівних башмаків і повністю охоплює європейський парк автомобілів. Перевершуючи за якістю рівень стандарту ECE R90, ліновані гальмівні башмаки Textar ідеально поєднуються з гальмівними циліндрами Textar.

Понад 950 гальмівних дисків виготовлені з дотриманням допусків стандарту O.E. Металеві матеріали, з яких виготовляються диски Textar, розробляються з урахуванням зносу і фрикційних характеристик гальм Textar.

Понад 120 гальмівних циліндрів – відлиті і пройшли кінцеву обробку за стандартами O.E., гальмівні циліндри Textar мають високу міцність на розрив при високих температурах, утримуючи лідерні позиції на ринку гальмівних матеріалів, стійких до зносу.

Завдяки широкому спектру аксесуарів до гальмівних систем, індикаторів зносу, гальмівної рідини, мастилу Cera Tec і засобу очищення гальм, Textar дозволяє знайти оптимальне рішення для досконалих гальмівних систем.

 

ЗАПЧАСТИНИ TEXTAR У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44