LKQ ELIT

Mobil

Mobil

Офіційний сайт представництва Mobil в Україні: http://www.mobil1.com.ua

Exxon Mobil Corporation – один з найстаріших американських концернів. У далекому 1859 році засновники Exxon Mobil Corporation пробурили першу нафтову свердловину в Пенсильванії, що і поклало початок «нафтової лихоманки» в Сполучених Штатах.

Перша згадка про моторну моливу Mobil також легендарна – оливу Mobiloil використовували американські піонери авіації брати Райт під час свого першого історичного польоту (до речі, паливо для заправки літака брати Райт замовляли там же, де і моторну оливу). За свою півторастолітню історію концерн не раз дробився на дрібніші компанії, зливався з іншими фірмами. Остаточно концерн Exxon Mobil Corporation утворився в 1999 році після злиття компаній Mobil і Exxon.

До цього часу концерн Exxon Mobil Corporation займається видобутком нафти, правда, географія бурових вишок компанії значно розширилася – крім Північної Америки, Exxon Mobil видобуває «чорне золото» для своїх нафтопереробних заводів на Близькому і Далекому Сході, в Азербайджані та інших регіонах світу.

З 1974 року компанія повністю переходить на випуск олив на синтетичній основі під брендом Mobil 1.