LKQ ELIT

TAB

TAB

У 1965 році в одній з республік Югославії (тепер це Словенія) на базі компаній Rudnik Mezica Holding, де добували свинець протягом 350 років, був заснований завод з виробництва акумуляторних батарей – ТАВ. Перші 15 років акумулятори вироблялися за ліцензією фірми «Tudor» (Швеція). Вже в 1966 році завод почав поставки батарей на первинну комплектацію на заводи групи Fiat, а в 1972 році – на Peugeot, Renault і Citroen. У Росії акумуляторні батареї заводу ТАВ з'явилися під маркою «Topla» в 1990 році, під маркою ТАВ – у 1998 році. Вони пройшли сертифікацію на основних автозаводах країни – ВАЗ і ГАЗ.

З 1980 року компанія «TAB d.d.» проводить власні дослідницькі роботи, результатом яких в даний час є те, що підприємство випускає абсолютно всі типи свинцево-кислотних акумуляторів (стартерні, тягові, стаціонарні і спеціальні акумулятори військового призначення).

У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали, що поставляються всесвітньо відомими виробниками з Італії, Австрії, Великобританії, Люксембургу, Чехії та Македонії.

Використання в цих батареях «кальцієвої» технології, коли пластини виконані зі сплаву свинцю з кальцієм, дозволило не тільки збільшити пусковий струм, але й істотно продовжити термін служби акумуляторів. Всі стартерні АКБ виробляються за «гібридною технологією», коли плюсові решітки пластин відливаються зі сплаву свинцю, сурми і селену (Pb / Sb / Se), а мінусові зі сплаву свинцю і кальцію (Pb / Ca). Акумулятори комплектуються поліетиленовими сепараторами конвертного типу. Корпус акумулятора виготовляється з ударостійкого поліпропілену і оснащений ручкою.

В даний час експортна програма заводу «TAB» досягає 78% річного обороту. Його продукція добре відома у багатьох країнах світу: Італії, Німеччини, Австрії, Франції, Нідерландах, Росії, Угорщині, Польщі, Чехії та ін. Компанія «TAB d.d.» постачає свої акумулятори таким відомим виробникам автомобілів, як FIAT, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, SIMCA, ВАЗ, ГАЗ.

Якість АКБ і технологія виробництва підтверджені сертифікатами відповідності різних національних і міжнародних організацій, включаючи ГОСТ (Росія), TUV (Німеччина), CLAIO (Польща), ZIK (Хорватія), а також DIN-43539-02, ISO-9001 та ISO-14001.

 

АКУМУЛЯТОРИ TAB У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44