LKQ ELIT

UFI

UFI

Компанія UFI FILTERS spa була заснована в 1972 році, в NOGAROLE РОККА (Верона), в Італії в той час під назвою Universal Filters Italiana, з метою поставок фільтраційних систем для автомобільного ринку. В даний час мова йде про виробничу компанію з різними філіями на п'яти континентах – від виробництва фільтрів для первинного виробництва, виготовлення оригінальних запасних частин і до фільтрів для вторинного продажу – який в даний час займає четверте місце серед найбільших європейських виробників фільтрів для автомобільної промисловості.

Компанія UFI на даний момент має в своєму розпорядженні 2200 співробітників в усьому світі. В даний час, крім виробничих підприємств і офісів в Італії (загалом 4, в районах між Ломбардією і Венецією), UFI має свої виробничі підприємства в Китаї, Південній Кореї, Японії та Тунісі. Так звані передові офіси, тобто ті офіси, які співпрацюють безпосередньо з автомобільними виробниками, є в Турині (на Fiat і Iveco), у Вольфсбурзі (для Volkswagen та Audi) в Рюссельсгаймі (для Opel), в Гетеборзі в Швеції (на Scania, Volvo і Saab) в корейському Сеулі (для GM, Chevrolet / Daewoo, Hyundai і Kia), в Детройті в США (для Daimler), а також в Токіо для розвитку японського ринку. У 2006 році були відкриті нові виробничі підприємства в китайському Шанхаї і індійському Нью-Делі. Виробництво фільтрів рівномірно розподілено між постачанням для первинного виробництва (OEM), постачанням оригінальних запасних частин (OES), а також виробництвом для вторинного продажу.

Департамент High Tech Division відповідає за розробку систем фільтрації для "екстремальних" додатків, таких як морський, авіаційний, оборонний і автомобільний спорт, наприклад Формула-1 (команда Ferrari), MotoGP (команда Ducatti), Le Mans Series (команда Audi), і яка співпрацює з командами з найкращих автомобільних дисциплін. Безперервний розвиток авангардних рішень, необхідних в галузі екстремальної фільтрації дозволив відділу високих технологій домогтися високого професіоналізму, які потім надалі виявляються в стандартній продукції UFI FILTERS.

 

ЗАПЧАСТИНИ UFI У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP