LKQ ELIT

Corteco Original

Corteco Original

Компанія CORTECO заснована в 1996 році. Компанія спеціалізується на виробництві ущільнень і деталей для контролю вібрації і шуму. Крім цього, CORTECO пропонує безліч інших продуктів, наприклад, салонні фільтри.

Фройденберг Груп, в яку входить компанія, відома в усьому світі як постачальник оригінальних запчастин для конвеєрів безлічі автовиробників. Запчастини для ринку aftermarket компанія виробляє без погіршення їх технічних і експлуатаційних характеристик.

CORTECO має філії в 52 країнах і виробничі потужності по всьому світу. Торгівля компанії CORTECO ведеться більш ніж з десяти місць, розташованих на різних континентах: Німеччини, Італії, Франції, Великобританії, Іспанії, Швеції, Сінгапуру, США, Китаю, Бразилії та Польщі. У 2007 році CORTECO відкрила свої офіси в Росії, Тунісі та Сербії.

CORTECO пропонує понад 18 000 товарних одиниць. Серед них користуються особливою популярністю ущільнення Simmerring і салонні фільтри micronAir, якими оснащується кожен другий новий автомобіль в Європі.

Асортимент компанії CORTECO охоплює радіальні ущільнення валів, сальники клапанів, інтегровані радіальні ущільнення валів, комбіновані і касетні ущільнення, подушки двигуна, гумово-металеві вироби, прокладки ГБЦ і комплекти прокладок для двигуна, салонні фільтри і гальмівні шланги.