LKQ ELIT

AMC

AMC

Веб-сайт: www.amc.es

Компанія Amadeo Marti Carbonell, S.A. (Скорочено AMC) почала виробництво автозапчастин у 1960 році. В даний час вона досягла високого міжнародного статусу в області своєї спеціалізації: виготовлення головок блоку циліндрів для дизельних і бензинових двигунів.

Розташована на східному узбережжі Іспанії, в місті Нулес (Nules), AMC запустила процес відливання і механічної обробки головок блоку циліндрів в кінці 1960-х, спочатку поставляючи продукцію іспанському внутрішньому ринку. На початку 1970-х Amadeo Marti Carbonell, S.A. почала розвивати міжнародні продажі на більшості європейських ринках, а згодом й на ширшому комерційному ринку. Продукція AMC тепер доступна на всіх п'яти континентах за допомогою глобальної розподільчої мережі. На сьогоднішній день виробничі потужності Amadeo Marti Carbonell S.A. розташувалися на 30 000 кв. м. і вважаються одним з найкращих світових виробництв головок блоку циліндрів для дизельних і бензинових двигунів для вторинного ринку автозапчастин.

Фірма AMC випускає великий асортимент головок блоку на двигуни Volkswagen, Audi, Mercedes Benz, Opel, Fiat, Peugeot, BMW, Mitsubishi, Renault, Nissan, Volvo та багато інших автовиробників.

AMC звертає пильну увагу на якісні параметри готового виробу, технічні та технологічні можливості, продуктивність і розширення асортименту, що відображено в каталозі, який AMC пропонує через його дистриб'юторів. Цей каталог тепер містить понад 430 посилань, що відповідають більш ніж 30 маркам транспортних засобів, відображаючи всебічний діапазон і надаючи виключне обслуговування клієнта.

Amadeo Marti Carbonell S.A. має сертифікати системи якості ISO 9001 та ISO 14001 і проходить жорсткий контроль переогляду щороку з принциповою метою задовольнити своїх клієнтів за якістю, впевненістю та обслуговуванням.