LKQ ELIT

Glyco

Glyco

Виробник: GLYCO-Metallgesellschaft Gmbh

Веб-сайт: www.federalmogul.com

Компанія GLYCO-Metallgesellschaft Gmbh, була заснована в 1897 р. Максом Вагнером в німецькому місті Вісбаден (Wiesbaden). Спочатку, компанія спеціалізувалася на виробництві промислових кольорових металів і нанесенням різних покриттів. Поступово, потреба машинобудівних компаній того часу в міцних і надійних виробах точної механіки направила частину виробничих потужностей GLYCO на виробництво підшипників ковзання.

У 1901 році GLYCO-Metallgesellschaft Gmbh отримала патент на «підшипники ковзання» з біметалу. Підшипники GLYCO встановлювалися на літаках, автомобілях, паровозах і суднових дизелях. У 1936 році Glyco приступила до серійного виробництва взаємозамінних вкладишів, що значно знизило вартість витрат. Успіх і популярність компанії принесло співробітництво з провідними німецькими автовиробниками того часу. Opel і Mercedes робили свої замовлення на виготовлення високоточних вузлів багатошарових підшипників. У 1937 році Glyco стає найбільшим в Німеччині виробником підшипників ковзання. Військові дії в Європі і замовлення від німецького військово-промислового відомства дозволили збільшити капітал GLYCO майже в десять разів.

У 1974 році Glyco стала найбільшим і найвідомішим постачальником підшипників ковзання в Європі. Отримавши в 1978 році патент на PVD-процес (процес фізичної сепарації пари) для отримання підшипників з напиленням (Sputter), GLYCO-Metallgesellschaft Gmbh приступила до випробувань, а потім і до серійного виробництва SPUTTER-вкладишів для двигунів MAN і Mercedes-Benz.

У 1990 році капітал GLYCO-Metallgesellschaft Gmbh перейшов під контроль трансатлантичної корпорації Federal Mogul. Менеджмент, технології і капітал Federal Mogul, спільно з досвідом і популярністю Glyco-Metallgesellschaft Gmbh, дозволили торговій марці GLYCO стати на сьогоднішній день найбільшим і, мабуть, найвідомішим виробником і постачальником підшипників ковзання в світі. Сьогодні Glyco виробляє вкладиші і втулки для будь-якої техніки, де конструктивно застосовуються підшипники ковзання: від невеликих електродвигунів до величезних суднових дизелів. Вкладиші GLYCO встановлюються на конвеєрах майже всіх європейських автовиробників.

Продукція GLYCO – це:

  • Вкладиші шатунові і корінні
  • Втулки проміжного вала
  • Півкільця

 

ЗАПЧАСТИНИ GLYCO У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44