LKQ ELIT

Payen

Payen

Веб-сайт: www.federalmogul.com

Торгова марка Payen утворилася в результаті об'єднання кількох компаній – виробників запчастин для автомобілів, у 1890 році в місті Ліон (Франція). Назва Payen з’явилася в 1906 р., коли контроль над фірмою встановив Етьєн Пайен (Etienne Payen). Фірма виробляла шайби з міді і азбесту. У 1907 р. відкрили відділення фірми в Лондоні, де і було розпочато виробництво мідних і азбестових прокладок. У 1925 році відбулося злиття компаній J.Payen Limited і компанії Edwin Cooper & Co, а через десятиліття на основі J.Payen Limited і Edwin Cooper & Co. утворюється єдина група компаній під назвою Engineering Components Ltd. У 1948 р. компанія Engineering Components Ltd. об'єдналася з компанією Byrne & Blackford Pty Ltd. Нова компанія отримала назву Payen, Byrne & Blackford Pty Ltd. Не дивлячись на всі злиття і поглинання, всі власники компанії не змінювали назви торговельної марки PAYEN – ім'я засновника служило гарантією застосування найсучасніших технологій і високої якості застосовуваних матеріалів.

З середини минулого століття в історії компанії відбулися дуже значні події – відкриття спільного виробництва з виготовлення прокладок в Індії, отримання довгострокових контрактів на поставку запчастин для компаній Rolls Royce і Humber, відкриття виробництва в Південній Африці, покупка 80% компанії Effedi SpA з Неаполя, відкриття заводу в Ірані.

У 1998 році компанія була придбана американським концерном Federal Mogul. В даний час в асортименті компанії налічується більше 10 тисяч позицій. Компанія обслуговує більше 100 зарубіжних ринків. Близько 50% виробленої продукції йде на експорт по всьому світу і 50% ущільнень і болтів ГБЦ поставляється на конвеєри більшості європейських автозаводів. Товари під торговою маркою PAYEN – це продукція високої якості перевіреної протягом більше сотні років.

Продукція PAYEN – це:

  • Болти головки блоку
  • Сальники
  • Прокладки

 

ЗАПЧАСТИНИ PAYEN У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44