LKQ ELIT

Contitech

Contitech

Компанія ContiTech була створена в другій половині 19 століття і сьогодні є одним з провідних виробників деталей з каучуку, гуми та пластмаси.

Сьогодні Група ContiTech є самостійною частиною концерну Continental AG. ContiTech знаходиться в Ганновері (Німеччина) і об'єднує 8 спеціалізованих галузевих відділів. Дочірні підприємства ContiTech, дистриб'юторські філії, спільні фірми представляють ContiTech більш ніж в 140 країнах.

Галузевий відділ ContiTech Antriebssysteme (Power Transmission Systems) є розробником, виробником і постачальником привідних ременів, супутніх компонентів та комплектуючих систем привідних ременів для автомобільної промисловості та інших галузей виробництва.

Завдяки високому професіоналізму, науково-дослідних розробок, якості і надійності продукції, ContiTech Antriebssysteme GmbH стала на сьогоднішній день компанією номер один у Німеччині і другою в Європі. "Ноу-хау" і досвід компанії сприяють постійному розширенню асортименту продукції, що виробляється. За постачанням поліклинового ременя V – MULTIRIB ContiTech Power Transmission Systems посідає перше місце в Європі і входить до трійки світових лідерів.

Продукція компанії ContiTech володіє рядом сертифікатів, серед яких: DIN EN ISO 14.00, DIN EN ISO 9001, ISO / TS 16949: 2002. Продукція надходить на конвеєри концернів Mercedes, VW-Audi, BMW, Fiat, Ford, Nissan, Opel, Rover, Volvo та багатьох інших.

Спектр виробів компанії ContiTech Antriebssysteme GmbH сьогодні охоплює близько 500 типів зубчастих ременів, розроблених для приводу розподільних валів, паливних насосів високого тиску та балансирних валів двигунів легкових автомобілів. Вони надійні в експлуатації, малошумні, а також не вимагають технічного обслуговування.

 

РЕМЕНІ І ПРОКЛАДКИ CONTITECH У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP