LKQ ELIT

LUK

LUK

Виробник: International LuK Group

Веб-сайт: www.luk.com

Фірма LuK, один з провідних світових виробників автомобільних зчеплень, була заснована в 1965 році в місті Бюлетень (Шварцвальд). Засновником виступила група INA Schaeffler. Продажами на вторинному ринку займається 100% -ве дочірнє підприємство фірми LuK – LuK-Aftermarket Service oHG (до 2002 року - AS Autoteile-Service GmbH & Co), яке має свої підрозділи в 14 країнах світу.

Асортимент продукції включає в себе: кошики і комплекти зчеплення, ведені диски, вижимні і опорні підшипники, направляючі втулки вижимних підшипників, троси зчеплення, маховики, насоси, гідропідсилювачі керма, амортизатори багажника, амортизатори рульового управління і двигуна.

Всі заводи компанії працюють за єдиною технологією, використовуючи при цьому єдину для всіх підприємств LuK інженерну базу даних. Більше 10% персоналу зайнято виключно проектуванням і створенням нових технологій.

Сьогодні LuK має понад 3 300 патентів на винаходи в області зчеплень. У 1991 році, зі створенням нового підрозділу, компанія LuK вийшла на ринок гідравлічних систем. Насоси гідропідсилювача керма LuK відіграють провідну роль на ринку автомобілів високого класу.

В цей час були розпочаті поставки зчеплення з електронним керуванням для BMW. У компанії LuK була розроблена нова система електронного управління зчепленням (ЕКМ). Це, по суті, найкомпактніше автоматичне зчеплення і з 1997 року воно використовується в серійному виробництві Mercedes A-класу. Асортимент зчеплень LuK настільки широкий, що охоплює практично всі випущені в світі моделі.

LuK здійснює поставки на такі виробництва, як Daimler-Chriysler, Ford, Volvo, Jaguar, BMW, Rover, PSA, Nissan, Ranault, Fiat, CNH та ін.

Вся продукція піддається 100% -вому вихідному контролю.

У 2003 році компанія LuK була визнана офіційним постачальником зчеплень і двомасових маховиків на конвеєри Honda Motors. Промислова група LuK першою з європейських постачальників отримала визнання своєї роботи від провідного японського концерну.