LKQ ELIT

Sachs

Sachs

Фірма Sachs виробляє 80% оригінальних комплектуючих для найбільших виробників Європейських автомобілів. У складі компанії 39 виробничих майданчиків по всьому світу. Історія компанії Sacks починається в 1895 році, коли Ernst Sachs і Karl Fichtel створили компанію Fichtel & SACHS, яка тоді виробляла точні шарикопідшипники. У 1987 році компанія Fichtel & SACHS приєдналася до величезного концерну Mannesmann, і продовжує виробляти такі запчастини як: зчеплення і деталі зчеплення, системи електронного перемикання зчеплень, гідропередачі; гумово-металеві вироби; гідромуфти вентиляторів.

Mannesmann продовжував розширюватися, у 1992 році концерн купив компанію Boge AG і об'єднав виробничі потужності Sacks і Boge. У 1998 році до концерну приєднався також Philips Car Systems, що дозволило вивести на новий рівень розробку електронних систем управління автомобілем (вбудовані комп'ютери, навігаційні системи, комбінації приладів, системи подачі палива, сигналізації, іммобілайзери та ін.). В результаті ще одного злиття з'явилася нова назва компанії Sacks – ZF Trading GmbH, а бренд Sacks все одно залишається одним з найвідоміших у світі.

Сьогодні компанія пропонує своїм покупцям широкий асортимент продукції для приводу, рульового управління і підвіски, якість яких відповідає вимогам провідних автовиробників. Компанія багато років займалася дослідженнями питань взаємодії приводу і підвіски і досягла успіху в цій області, завоювавши в співтоваристві світових автовиробників чималий авторитет. Всі відомі виробники автомобілів в Європі встановлюють на свої нові автомобілі продукти Sacks. Наприклад амортизатори встановлюються на легкові автомобілі Mercedes, BMW, Audi, VW та ін., а також вантажівки Man, Mercedes, Volvo та ін. В Росію продукція Sacks потрапляє зі складів Німеччини.

Амортизатори SACHS вдало поєднують при їзді стійкість і комфорт, відповідаючи при цьому всім сучасним вимогам. Компанія виробляє спортивне обладнання, має в своєму складі спеціальний підрозділ Sachs Race Engineering і співпрацює з багатьма командами Formula 1.

  • є великим постачальником оригінальних комплектуючих запчастин на конвеєри відомих автовиробників
  • є найвідомішим розробником і виробником комплектів зчеплення і амортизаторів для гоночних автомобілів Formula 1
  • розробляє вироби персонально для кожної марки автомобіля, відповідно до вимог автовиробника і з огляду на стандарти оригінального виробу
  • забезпечує величезний асортимент товару, для багатьох марок машин проводиться кілька модифікацій виробів з різними експлуатаційними характеристиками

 

ЗАПЧАСТИНИ SACHS У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP ЗАМОВИТИ ОПТОМ: (044) 389-44-44