LKQ ELIT

GARRETT

GARRETT

Виробник: Honeywell Turbo Technologies

Веб-сайт: garrettbyhoneywell.com

Під торговою маркою Garrett випускається широкий спектр турбін з високими показниками надійності і ефективності. Бренд Garrett належить концерну Honeywell Turbo Technologies. В даний час компанія Garrett займає близько 50% світового ринку турбін і виробляє свою продукцію для двигунів легкових і вантажних автомобілів, а також сільськогосподарської техніки та морського транспорту. Щорічно під брендом Garrett випускається понад 9 млн. турбін.

Garrett є інноваційним лідером у своїй галузі і постійно радує своїх споживачів високоякісною продукцією, що дозволяє істотно підвищити характеристики двигунів. Так, наприклад, підкріпити позицію лідера допоміг винаходження компанією турбіни змінної геометрії (VNT), що стала черговим проривом в автоіндустрії більше 10 років тому, і яка знайшла застосування у всьому спектрі двигунів, від мікролітражок до важких вантажівок. Турбіна VNT третього покоління від GARRETT має поліпшені аеродинамічні властивості лопатей, нові можливості управління, що в сумі дає приріст потужності більш ніж на 130 відсотків. Наступна фаза розвитку технології GARRETT несе в собі двоступеневий турбонаддув, а також "e-turbo" – птурбокомпресор з електроприводом.

Щорічно компанія направляє мільйони доларів на наукові розробки, які вносять значний вклад у розвиток технологій, зниження шкідливих викидів в атмосферу та підвищення якості життя людей.