LKQ ELIT

KYB

KYB
Країна походження: Японія
Дата заснування, місце розташування: 1935 р., Токіо, Японія
Веб-сайт: www.kyb-europe.com
Сертифікати: ISO 9001, QS 9000 a ISO 14001

KYB є найбільшим постачальником амортизаторів виробникам транспортних засобів – 1 з 4 машин, що сходять з виробничих ліній по всьому світу, оснащена продукцією KYB, прийнятою в якості стандарту. KYB також є найбільшим постачальником оригінального обладнання в Європі.

Роки набутого досвіду дозволили KYB стати провідною компанією не тільки в галузі промислового виробництва та подальших розробок амортизаторів, але й інтегрованих контрольних систем автомобілів поряд з модулем підвіски.

Амортизатори KYB для вторинного ринку виробляються на тих же заводах і з застосуванням тієї ж технології, що і на конвеєр. Схема клапанів модернізується з урахуванням того факту, що амортизатори будуть встановлені на транспортних засобах з іншими комплектуючими деталями підвіски, щоб відновити управління, яке буде максимально наближене до оригінального, коли використовувалися нові комплектуючі. Це означає, що продукція KYB для вторинного ринку така ж, а часто навіть краща ніж для поставок на конвеєр.

KYB поставляє продукцію найвищої якості клієнтам по всьому світу, які працюють в різних галузях промисловості. Дане положення підтверджується девізом компанії, який говорить: «Наша точність – Ваша перевага». KYB ніколи не піде на компроміс, якщо справа стосується якості. Всі заводи KYB сертифіковані ISO9001, QS9000 і ISO14001.

Повністю автоматизований виробничий процес.

 

АМОРТИЗАТОРИ КАЯБА У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP